CEEK VR (CEEK) Coin Nedir? Yorum, Grafik, Geleceği

Metaverse projelerinin arasında bir anda yıldızı parlayan bir proje olan CEEK VR (CEEK) Coin, en çok takip edilen metaverse kripto paraları arasında belki de ilk 5’te yer almaktadır


Metaverse projelerinin arasında bir anda yıldızı parlayan bir proje olan CEEK VR (CEEK) Coin, en çok takip edilen metaverse kripto paraları arasında belki de ilk 5’te yer almaktadır.

Sanal gerçekliği arttırılmış gerçeklikle birleştirmekle kalmayıp ortaya muhteşem bir fikir ve proje çıkaran CEEK VR (CEEK) Coin, mutlaka incelenmesi gereken bir projedir.


CEEK VR (CEEK) Coin Nedir?

CEEK VR (CEEK) Coin, kendine has metaverse evreninde sanatçılarla hayranlarını birleştirerek konser, tiyatro vb. etkinlikleri arttırılmış gerçeklikle sunan bir projedir.

Hem kendi oluşturduğu metaverse evreni hem de bu evrene özel üretilmiş VR gözlük setiyle piyasaya çıkan CEEK VR, bir anda tüm dünyada dikkat çekmiş ve hızlıca yapım şirketleri ve sanatçılarla anlaşmalar yapmaya başlamıştır.

Bu anlaşmalarla adını daha fazla duyurmayı başaran CEEK VR Coin, buna paralel olarak da kendine oldukça yüksek bir yatırımcı kitlesi bulmuştur.

CEEK VR (CEEK) Coin Geleceği

Metaverse projesi olarak büyük oranda metaverse oyunları üreten projeler yerine benzersiz bir fikirle ortaya çıkan CEEK Coin, bu adımıyla zaten aynı kategorideki birçok projenin önüne geçmiştir.

Kısa zamanda gerçekleştirdiği iş anlaşmaları, yatırımcı sayısı, projeyi destekleyen topluluk gibi faktörler de göz önüne alındığında CEEK VR (CEEK) Coin’in ileride çok daha fazla konuşulacağı kaçınılmaz!

CEEK VR (CEEK) Coin Yorumları

CEEK VR (CEEK) Coin, neredeyse sıfıra yakın olumsuz yorum ve eleştiriye sahiptir.

Başarılı olan metaverse oyunları yerine gerçekten de reel dünyada en çok ihtiyaç duyulan büyük bir sektörü ve boşluğu blockchain projesi olarak metaverse dünyasına kazandıran CEEK VR (CEEK) Coin, bu sayede dünya genelinde birçok kişi için oldukça büyük bir proje olarak görülmektedir.

CEEK VR (CEEK) Coin Kaç TL?

CEEK VR (CEEK) Coin, yazı tarihi ve saatinde 6,03 TL üzerinden işlem görmektedir.


Toplam arzı 1.000.000.000 CEEK olan kripto paranın ATH seviyesi 17,74 TL, ATL seviyesi ise 0,014 TL olarak kayıtlara geçmiştir. Toplam arzının 744.176.729 adeti dolaşımda olan CEEK Coin’in kalan arzının da bu yılın sonuna kadar dolaşımda olması beklenmektedir.