Celer Network (CELR) Coin Nedir? Geleceği, Yorum, Grafik, Analiz

2018 yılının 3


2018 yılının 3. çeyreğinde piyasaya çıkan Celer Network (CELR) Coin, kısa zamanda başarılı bir grafik sergilemesiyle adını duyurmayı başarmıştı. Doktora derecine sahip olan tecrübeli girişimler tarafından kurulan Celer Network (CELR) Coin, bu yönüyle de piyasalara ve yatırımcılara güven aşılamayı da ihmal etmiyor. Celer Network (CELR) projenin merkezine ise katman-2 ölçeklemenin sahip olduğunu söylemek mümkün. Kripto ekonomik modeller içeren Celer Network (CELR) aynı zamanda sunduğu çözümlerle de dikkat çekiyor. 

Celer Network (CELR) Coin Nedir?

Celer Network (CELR), güvenli bir blok zinciri uygulamaları ve alanı oluşturmak maksadıyla hayata geçen bir proje. Bu noktada katman-2 ölçeklendirmesinden güç olan proje güvenlik hassasiyetinin yanı sıra; düşük maliyetli, ölçeklendirilebilir, kullanımı kolay ve hızlı bir ağ deneyiminin de önünü açmak için mesai harcıyor. Bu çerçevede CelerX’i de piyasaya sürerek kullanıcılar ile buluşturan Celer Network (CELR), böylelikle ilk mobil yerel katman-2 ölçeklendirme SDK’sını yayınlama başarısını da göstermiş oldu. Ayrıca Ethereum ve DFINITY’yi de aynı anda destekleyen Celer Network (CELR), bu alanda da bir ilke imza attı. Özellikle Ethereum tabanlı mobil ve bilgisayar oyunları geliştiricilerinin ilgisini cezbeden Celer Network (CELR) rahatsızlık duyulan yüksek işlem ücreti ve yavaş onay gibi sorunları da ortadan kaldırıyor.

Celer Network (CELR) Coin Geleceği 

Güçlü projesiyle dikkat çeken Celer Network (CELR), geliştiricilerde olduğu gibi yatırıcımlar arasında da güven sorununu aşmış gibi görünüyor. Bu da Celer Network (CELR) coin’in geleceğine dair olumu bir işaret olarak değerlendiriliyor. Özellikle Celer Network (CELR)’ün sunduğu kripto ekonomi modeli sayesinde güvenlik ve istikrar konularında kaydettiği başarı da coin adına bir diğer olumlu gelişme olarak görülebilir. Ayrıca Celer Network (CELR)’ün staking de imkan tanıyarak pasif bir geliş elde etmenize de zemin hazırlaması da önemli. Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda coinin geleceği için negatif bir unsur bulunmuyor. 

Celer Network (CELR) Coin Yorum ve Grafik 

Geleceğe güvenle bakan kripto paralar arasında yer alan Celer Network (CELR) coin, 2018 kullanıcılarla buluştuktan sonra başarılı bir grafik sergilemiş ve yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Bugün dalgalanan kripto para piyasasından her coin gibi etkilense de güvenli bir konumda yer alıyor diyebiliriz. Özellikle bol likidite ve devlet bağlantısı sağlayan bir stake sistemi de sahip olması da coinin önünü açıyor diyebiliriz.