Altcoin Kripto Para Nedir & Nasıl

PNetwork (PNT) Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

pnt-nedir-temel-rehber

PNetwork (PNT) Nedir?

PNetwork: Temel Bilgiler

PNetwork, yükseltilmeden önceki adı Eidoo olan, “blok zinciri varlık deneyimi” olarak tanımlanan bir cüzdandır. Hiyerarşik bir destek sistemi ve tam donanımlı bir kripto para birimi değişimi gibi bazı çığır açan özelliklere sahiptir. Eidoo’nun arkasındaki ekibin amacı, blockchain tabanlı dijital varlıkları yönetmeyi tüm kullanıcılar için kolaylaştırmaktı. Ancak EDO token artık kullanımda değil buna ek olarak değeri ve faydası PNT’ye aktarıldı.

“Blockchain’den insana” bir arayüz ve onu güvenlikten ve blockchain teknolojisinin diğer tüm avantajlarından ödün vermeden sezgisel, kolay ve tutarlı kılan birçok özellik ile son derece kullanıcı dostu bir deneyim sağlama amaçlıdır.

PNetwork’un Faydaları Nelerdir?

PNetwork Teknolojisi

PNetwork, iddialı ve tamamen farklı alanı kapsamlı ve etkili bir şekilde kapsayacak şekilde ayarlanmıştır. Blok zinciri tabanlı “akıllı” dijital varlıklar için kullanıcı dostu ve güvenli bir cüzdan vizyonuna sahiptir. Aynı zamanda ERC20 standartlarına dayalı hızlı, esnek, basit anahtar teslimi Ethereum uygulaması ve gelişimini finanse etmek için gömülü bir token sistemi ile EVM akıllı sözleşmeleri ve RGB varlık protokolüne ve geleneksel kar amacı gütmeyen açık kaynak finansmanı ile zincir dışı hesaplamaya dayanan güvenli, ölçeklenebilir, uzun vadeli, gizlilik odaklı bir Bitcoin uygulaması’dır.

PNetwork Ethereum Wallet, bir güvenlik önlemi olarak, tüzel kişiliklere veya yasal tokenlere sahip şirketler tarafından verilen tokenleri gruplayan bir endeks uygular. Bu özel dizindekilerle aynı adlara / kısaltmalara / simgelere sahip simgeler güvenilmez olarak etiketlenecek ve bu da dolandırıcılık veya kimlik avı saldırılarını ve hatta masum ancak zararlı yanlış anlamaları önlemeye hizmet edecektir.

PNetwork Bitcoin Wallet, Bitcoin blok zincirindeki varlıkları, kullanıcıların anlaması kolay olan güvenli bir şekilde yönetebilecek. Cüzdan, 12 veya 24 kelimelik deterministik anahtar çiftleri oluşturabilir, bu da onu bir paroladan daha güvenli hale getirir.

PNetwork Özellikleri

HD Desteği: PNetwork, kullanıcıların ana cüzdan adreslerini gizli tutarken alt cüzdanlar oluşturmalarına olanak tanıyan hiyerarşik belirleyici yapıları destekler.

Kolay Yönetim: Cüzdan kullanıcı dostudur ve kullanıcılar QR kodlarını kolayca okuyabilir, dijital para birimleri gönderebilir ve alabilir vb.

İletişim listeleri ve işlem geçmişi: Tüm Ethereum adresleriniz standart bir şekilde saklanır ve tüm işlemleriniz tek bir yerde görüntülenebilir.

PNetwork Değişimi: PNetwork, kullanıcıların ERC20 ve ETH varlıkları arasında düşük ücretlerle ticaret yapabilecekleri kullanıcılar tarafından yönetilen yerleşik bir karma borsaya sahiptir.

Özel Anahtarlar: Kullanıcılar, yalnızca PNetwork tarafından tutulmayan kendi özel anahtarlarını yönetmekle sorumludur, yani anahtarlar tamamen merkezi değildir.

Ethereum ve ERC20 tokenlerinin depolanması: PNetwork, Ethereum blok zincirinde Ether ve diğer tokenları depolayabilir.

PNT Ne Yapar? PNT Yükseltmesi Nedir?

PNT, Eidoo Card geri ödeme programı ve uygulama içi Atomik Takas özelliğimiz gibi sektörde bir ilk olan özelliklere erişmenizi sağlayarak alıştığınız tüm avantajları sağlamaya devam edecek.

Bu PNT token aynı zamanda endüstride bir ilk DAO’ya güç verecek ve pTokens çözümüne güç veren merkezi olmayan ağ olan yeni pNetwork ekosistemi aracılığıyla pay almak, oy vermek ve ilgi kazanmak için kullanılabilir .

PNetwork Nasıl Satın Alınır ve Saklanır?

PNetwork (PNT) Satın Alma

PNetwork tokenları (PNT), çeşitli diğer kripto para birimleri için token satın alabileceğiniz birçok kripto borsasında ticaret için kullanılabilir. Borsalar arasında Binance, HitBTC, Ethfinex, ForkDelta, OKEx, Idex ve ZB bulunmaktadır. Bu borsaların çoğu BTC, ETH veya her ikisini de kabul ediyor ve ZB, ETH’ye ek olarak USDT ve QC’yi de kabul ediyor.

Her ikisi de ABD Dolarını kabul eden Ethfinex ve HitBTC’yi içeren EDO tokenleri karşılığında fiat para birimini de kabul eden birkaç borsa var.

Bunlar sadece PNT tokenleri alıp satabileceğiniz platformlardır, ancak fiyatlar her kripto para birimi için biraz farklı olma eğilimindedir.

PNetwork (PNT) Depolama

PNetwork, Ethereum blok zincirindedir, bu nedenle PNT tokenı, Ethereum ile uyumlu sayısız cüzdandan herhangi birinde saklanabilir. Donanım cüzdanları en güvenli olanıdır ve Ledger Nano S ve Trezor ERC20 tokenleri için çalışır.

Exodus ve Mist, Ethereum ve tokenleri blok zincirinde depolayan masaüstü cüzdanlardır. Her ikisi de Windows, Linux ve Mac işletim sistemleriyle uyumludur.

Başka bir Ethereum cüzdanı olan Jaxx, Windows, Linux ve Mac PC’ler için bir masaüstü cüzdanı, Android ve iOS telefonlar için bir mobil cüzdanın yanı sıra Chrome ve Firefox uzantıları aracılığıyla bir web cüzdanı olarak işlev görerek, onu en çok yönlü cüzdanlardan biri haline getiriyor.

MyEtherWallet en popüler Web cüzdanıdır ve ETHAdress, ERC20 tokenlarını depolayan kağıt cüzdanlardan biridir.

PNetwork Diğer Kripto Para Birimlerinden Nasıl Farklıdır?

PNetwork’un çok yönlülüğü, onu benzerleri arasında gerçekten öne çıkarıyor. Kripto varlıkları için bir değişim platformu olarak ikiye katlanan çok para birimli bir cüzdandır. Nihai hedefi, gelecekte tamamen merkezi olmayan bir blockchain tabanlı pazar oluşturmaktır.
PNetwork ekibi, bu kadar çok yönlü bir platform olmasına rağmen, kripto para birimlerinin merkeziyetsizlik ve son teknoloji ürünü güvenlik gibi orijinal avantajlarından hiçbirinin tehlikeye atılmayacağına söz veriyor. Bu, onu diğer kripto para birimlerinden ayıran bir avantajdır.

PNetwork’a Yatırım Yapmalı Mısınız?

PNetwork, tüm popüler kripto para birimleriyle uyumlu, kapsamlı ve çok yönlü bir cüzdan fikri, gerektiğinde bir değişim görevi de görüyor,  bu onu yenilikçi bir fikir haline getiriyor.
PNetwork, mümkün olduğunca çok sayıda kripto para uygulamasını tek bir uygulama altında birleştiriyor gibi görünüyor..
Web sitesi kendi kendini açıklayıcı niteliktedir, ekip üyeleri hakkında ayrıntılar gösterir ve ayrıca ekibin ciddi olduğunu ve gelişimin devam edeceğini gösteren, mükemmel uzun vadeli getiri olasılığını gösteren güncellenmiş bir yol haritasına sahiptir.
PNetwork tokenlarının bireysel fiyatı, sizi tasarruflarınızdan mahrum bırakmayacak kadar uygun.

Yorum Yap