GalaChain, Binance Blockchain Week ile İstanbul’a geliyor

Gala Games, blockchain ve kripto para meraklılarını bir araya getiren İstanbul’daki Binance Blockchain Week etkinliğine katılacak


Gala Games, blockchain ve kripto para meraklılarını bir araya getiren İstanbul’daki Binance Blockchain Week etkinliğine katılacak. Gala Games, etkinlik kapsamında katılımcılara GALA destekli L1 blockchain’i GalaChain ile etkileşim kurma fırsatı verecek. Katılımcılar, oyun ve eğlence koleksiyonları evrenine açılan Gala hesabını oluşturabilecek.

Hesap oluşturulduktan sonra katılımcılar, özel dijital koleksiyonlardan GALA, SILK, MATERIUM, BEAMS ve POPCORN gibi token’lara kadar bazı dijital hazineyi içeren gizemli kutuları kullanabilecek. Gala ekosistemine ait farklı sürprizler de kullanıcılara sunulacak.

Gizemli kutuların dijital koleksiyonların yaratıcılığı ve faydaları üzerine tasarlandığı belirtilirken, kutulardan koleksiyonların yanı sıra Gala Games ağındaki çeşitli hediyeler yer alacak.

Gala Blockchain Başkanı Jason Brink, “Gala’yı İstanbul’a getirmekten ve Binance Blockchain Week parçası olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, blockchain oyunlarına ve dijital koleksiyonlara olan tutkumuzu toplumla paylaşmamız için harika bir fırsat. Gizemli Kutuların, katılımcıların Gala Games’e dahil olmaları ve GalaChain’in değerini anlamaları için eğlenceli ve ilgi çekici bir yol sağlayacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.