HERO Coin Nedir? Metahero (HERO) Coin Yorum ve Geleceği

Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilen HERO, Metahero ekosistemindeki işlemler için ve ayrıca 3D taramalar ve telif ücretleri için ödeme yapmak için kullanılabilen deflasyonist bir belirteçtir


Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilen HERO, Metahero ekosistemindeki işlemler için ve ayrıca 3D taramalar ve telif ücretleri için ödeme yapmak için kullanılabilen deflasyonist bir belirteçtir.

Metaverse projeleri şaşırtıcı bir büyüme yörüngesinde. DappRadar’ın araştırmasına göre, sanal dünyalar için taban piyasa değeri bir önceki aya göre %175 büyüyerek 1 milyar dolar. Metahero, çığır açan teknolojisiyle meta pastadan bir dilim almayı umuyor. Sony ve Wolf Studio ile yapılan ortaklıklar projeyi desteklerken, tokenin değeri Ağustos ayındaki lansmanından bu yana 10’un katları kadar arttı.

HERO Coin Nedir?

Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilen HERO, Metahero ekosistemindeki işlemler için ve ayrıca 3D taramalar ve telif ücretleri için ödeme yapmak için kullanılabilen deflasyonist bir belirteçtir.

Kullanıcılar, pasif ödüller kazanmak için HERO jetonlarını stake edebilirler. Bu arada, geri satın alma ve yakma programı yalnızca PancakeSwap’taki toplam likidite 10 milyon doları (8,8 milyon €, 7,4 milyon £) aştığında başlatılır.

HERO’nun ana işlevleri aşağıdaki gibidir:

  • Akıllı bahis:  Her işlemin %0-2’si pasif bir ödül olarak tüm sahipler arasında orantılı olarak dağıtılır;
  • Yakma süreci: Her işlemin %0-2’si kalıcı olarak yakılır;
  • Otomatik likidite: PancakeSwap’ta her işlemin %0–6’sı otomatik olarak likiditeye eklenir; ve
  • Geri satın alma ve yakma: HERO jetonlarının yakıldığı ve ardından Binance jetonunun (BNB) geri satın almak ve daha da fazla HERO yakmak için kullanıldığı yer.

HERO Coin Yorum

HERO coin bu yıl Temmuz ayında piyasaya sürüldü ve 0,1720 dolarlık kilit direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başardığında 3 Aralık 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,2518 dolara ulaştı. Fiyat daha sonra 6 Aralık 2021’de 0.1882 dolara geriledi ve 14 Aralık’ta 0.1419 dolara düştü.

Bundan önce, Metahero jeton fiyatı 26 Kasım’da 0.1268 $’dan 29 Kasım 2021’de 0.2336 $’a yükseldi. Bu %84’lük artış, iki olumlu katalizörle aynı zamana denk geldi: 29 Kasım’da bildirildiği üzere Metahero’nun sosyal medya etkileşimindeki üstel büyüme gerçekleşti ve aynı gün CoinGecko’nun arama kutusunda bir numarada yer aldı.

Ayrıca HERO, 29 Ekim 2021’de kripto para borsası KuCoin’de listelendi ve kripto paranın 26 Ekim’deki 0,09056 dolardan listeleme gününde 0.1207 dolara yükselmesine neden oldu.

CoinMarketCap’e göre 697 milyon dolar ile piyasa değerine göre kripto para birimleri listesinde 227. sırada yer alıyor.

CoinCodex tarafından sağlanan teknik analize göre , HERO ile ilgili kısa vadeli duyarlılığın çoğunlukla düşüş eğiliminde olduğunu ve dokuz göstergenin 14 düşüş sinyaline kıyasla yükseliş sinyali gösterdiğini gösteriyor.

TradingView verilerine göre günlük basit hareketli ortalamalar (SMA’lar) ve üstel hareketli ortalamalar (EMA’lar) satış sinyalleri verirken, 30 Aralık itibarıyla bağıl güç endeksi (RSI) 40’ta. 30 veya altındaki bir RSI okuması, aşırı satım veya düşük değerli bir durumu gösteriyor.

En son teknoloji ve UHD 3D avatarlar

Metahero’nun UHD meta tarama odası, kullanıcılara kendilerini veya gerçek dünyadaki varlıklarını tarama ve ardından metaverse’de bu taramaların gerçekçi bir 3D görüntüsünü oluşturma seçeneği sunuyor.

Yine de projenin en ayırt edici faktörlerinden biri, kullanıcıların avatarlarını, başlangıçta 2021’in dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülen, şirketin 3D değiştirilemez token (NFT) pazarı aracılığıyla oyunlarda veya diğer uygulamalarda kullanılmak üzere lisanslayabilmeleridir. Lansmanın gerçekleşip gerçekleşmediğine dair henüz bir haber olmasa da – bazı kaynaklar bunun 2022 başlarında olduğunu düşünüyor – bu bileşen, kullanıcıların avatarlarından para kazanmalarına veya NFT’lerin oluşturulması yoluyla ekstra gelir elde etmelerine olanak tanıyacak.

Bu yılın başlarında şirket, kullanıcıların cüzdan etkinliklerini ve yatırımlarını gerçek zamanlı veri ve analitik yoluyla takip etmelerine ve yönetmelerine olanak tanıyan Metahero uygulamasını piyasaya sürdü .

Şirket, HERO sahiplerinin günlük harcamaları için tokenlerini kullanmalarını sağlamak için Visa ile belirsiz bir tarihte ortak olmayı beklediğini de belirtiyor.

Metahero’nun Özellikleri

Metahero ekosisteminin önemli bir özelliği, tümü tam senkronizasyonda fotoğraf çeken dört kameradan oluşan bir sunucu birimiyle donatılmış 16 mobil sütundan oluşan UHD meta-tarama odasıdır.

Ayrıca, 12 meta-tarama odası başlangıçta dünya çapında yüksek oranda kentleşmiş yerlere dağıtılacak – bu arada, ilk oda Katar, Doha’da kurulmuş durumda.

Diğer Metahero kripto haberlerinde şirket, şu anda mevcut meta-tarama odalarını, kolay ulaşım, nakliye ve kurulum sağlamak için 16.000 UHD çözünürlüklü, katlanabilir ve mobil tasarımları içerecek yeni özelliklerle yükseltmek için çalıştığını belirtti.

Bu yıl, Metahero’nun özel yüklenicisi ve teknoloji tedarikçisi Wolf Digital World’ün, daha fazla destek sağlayabilecek gelişmiş bir fotogrametrik tarayıcıyı birlikte geliştirmek için dünyanın en büyük elektronik ürün üreticilerinden biri olan Sony ile ortaklık kurduğu da açıklandı.

Proje için bir risk, 3D meta-tarama odalarının yeni bir fenomen olması gerçeğinde yatmaktadır. Foto-gerçekçi avatarlar, Bill Gates’in iş patronunun ofis toplantılarının önümüzdeki iki veya üç yıl içinde 2D kamera-görüntü ızgaralarından 3D avatarlara geçmesini beklediğini belirttiği son blog yazısı tarafından popüler hale getirilmiş olsa da, Metahero hala yeni bir gelişme içinde çalışıyor.