Highstreet (HIGH) Nedir?

Highstreet (HIGH) aynı adı taşıyan bir sanal gerçeklik platformunda kullanılan kripto paradır

Highstreet (HIGH) Nedir

Highstreet (HIGH) aynı adı taşıyan bir sanal gerçeklik platformunda kullanılan kripto paradır. Bu platformun sanal ile gerçek dünyanın bir sentezi olarak faaliyet verdiği belirtiliyor. Son günlerde özellikle metaverse ifadesinin popülarite kazandığına şahit oluyoruz. Bu alanda gerçekleşen yenilikler ve elde edilen başarılar yeni blockchain projelerine yön veriyor. Böylece metaverse alanını hedef alan yeni projelerin çeşitli hizmetlerle kullanıcıların karşısına çıktığını görebiliyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının da küresel ekonomiye tesir etmesiyle, sanal alanda gerçekleşen birtakım işlemler artış gösterdi. Highstreet (HIGH) ekibi de bu yeni trendi görmezden gelemedi. Highstreet platformunu geliştiren ekip, metaverse alanında hizmet veren sanal bir piyasa oluşturdu. Okumaya devam ettiğiniz bu içerik boyunca Highstreet platformundan ve bu platformun kripto para ekosistemine neler kazandırdığından bahsedeceğiz. Üstelik burada kullanılan kripto para HIGH hakkında da birtakım ilgi çekici verileri sizlerle bu yazıda paylaşacağız.

Highstreet (HIGH) fiziksel ve dijital dünyaları yepyeni bir ekosistem ile bir araya getiriyor. Highstreet platformu Unity ve Blockchain teknolojileri ile benzersiz bir biçimde inşa edildi. Bu platformda gerçek ürünlerin oyun içi öğelere dönüştürülerek kullanıcıların beğenisine sunulduğunu görüyoruz. Metaverse alanında son zamanlarda gerçekleştirilen adımlar kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. Bu alanda hizmet gösteren çeşitli platformlarda dikkat çekici biçimde yüksek fiyatlara sanal arazilerin satıldığına şahit oluyoruz. Bunun yanında metaverse’lerde çeşitli NFT’ler de alınıp satılıyor. Söz konusu sanal işlemlerin tamamı gerçek dünyamıza paralel olarak tasarlanmış metaverse evrenlerinde yapılıyor. Sosyal medyanın da geleceğinin metaverse üzerinde olacağını düşünen geliştiriciler çoktan harekete geçti. Facebook yönetimi de konuyla alakalı adımlar attı. Öyle ki şirketin adının Meta olarak değiştirildiğini görüyoruz.   Highstreet platformu da metaverse alanında atılmış bir başka yenilik olarak kripto para severleri karşılıyor. Bu platformda da kullanıcıların alım satım yapabildikleri bir piyasa oluşturulması hedefliyor.

Highstreet (HIGH) Ne Zaman Çıktı?

Metaverse gibi yeni bir alanda hizmet gösteren Highstreet (HIGH) projesi bir hayli iddialı görünüyor. Çalışmalarına başlayalı o kadar uzun bir süre geçmemiş olmasına karşın HIGH token’ler çok sayıda kullanıcıya rahatlıkla ulaşmışa benziyor. Metaverse alanının gelecek vadeden sektörler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Her geçen gün çok sayıda kripto para sever çeşitli amaçlarla ve farklı şekillerde bu devasa alana dahil oluyor. Highstreet platformunun amacı ise bu alanda yer alarak gelecekte de kendisine başarılı bir pozisyon edinmek. High token’lerse bu platformda yapılacak işlemlerde kullanılacak. Highstreet platformu kullanıcıların bir şeyler alıp satabildiği güvenilir bir ekosistem haline gelmeyi hedefliyor. Gerçek dünyamızda alım satım ne kadar büyük bir önem arz ediyorsa, metaverse alanında da ticari faaliyetler o derecede önemli olacak. Bu gerçeği göz önünde bulunduran HIGH token ekibi markaların faydalanabilecekleri bir platform meydana geliştirdi.

Highstreet (HIGH) Fiyatı Nedir?

Highstreet (HIGH) fiyatı ile ilgili en yeni verilere aşağıda yer alan başlıklardan ulaşabilirsiniz. Highstreet ekibi, projelerinin kripto para topluluğuna en verimli şekilde tanıtılması adına bazı çalışmalar gerçekleştirdi. Bu doğrultuda ekip önce bilgilendirici bir web sayfası tasarladı. Daha sonra platforma yönelik merak edilen tüm soruların yanıtlanabileceği bir tanıtıcı evraka da bu sayfada yer verdi. Bu tür evraklara whitepaper deniliyor. Whitepaper dosyalarında projeler hakkında hem sektörel hem de teknik veriler yer alıyor. Böylece o projeye yatırım yapacak kullanıcılar ve projeyle teknik anlamda ilgilenen geliştiriciler istedikleri bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyor. İyi hazırlanmış bir whitepaper dosyasına sahip projeler, kripto para kullanıcıları tarafından güvenilir olarak değerlendiriliyor. HIGH token’in de iyi yazılmış bir whitepaper dosyası bulunuyor.

HIGH token projesinin whitepaper dosyasında yer alan veriler aracılığıyla  bu kripto paralardan piyasaya en fazla ne kadar arz edileceğinin bilgisine erişiyoruz. Buna göre piyasadaki HIGH token miktarı toplamda 100 milyon civarında olacak. Dolaşımda toplam arzın yalnızca %12’si yer alıyor. Bu oran yaklaşık olarak 12 milyon HIGH token’e karşılık geliyor.

Highstreet (HIGH) Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 Highstreet (HIGH) TL’den işlem görüyor. Highstreet (HIGH) coin fiyatı son 24 saat içerisinde değişim gösterdi. Highstreet (HIGH) son 24 saatteki işlem hacmi ise dolar, toplam piyasa değeri ise dolar seviyesinde.

Highstreet (HIGH) Kaç Dolar?            

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 Highstreet (HIGH) dolardan işlem görüyor. 2022 yılının ocak ayı itibariyle Highstreet (HIGH) coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 36,5 dolarla kaydetti. Bununla birlikte Highstreet (HIGH) son bir yılın en düşük seviyesini ise 3,8 dolarla belirledi.

Highstreet (HIGH) Nasıl Çalışmaktadır?

Highstreet (HIGH) aynı adlı metaverse platformunda kullanılan kripto paradır. Metaverse artık geleceğe yön verecek teknolojiler arasında gösteriliyor. Blockchain’in güçlü yapısından güç alan geliştiriciler çok sayıda metaverse projesini epey kısa bir süre içerisinde geliştirdi. Bu alanda ortaya konulan projelerin çeşitliliği metaverse alanının hızla gelişmesine olanak sağladı. Highstreet platformu da bu alanda sunulan yenilikler arasında gösteriliyor. Metaverse dünyasında oyuncular sanal bir gerçeklikle faaliyet gösteriyor.

Highstreet (HIGH) Nasıl Satın Alınır?

Highstreet (HIGH) satın almak isteyen kullanıcılar borsalardan faydalanarak bu isteklerini yerine getirebilirler. HIGH token satan borsalar arasında Binance, Uniswap, Gate.io ya da Pancakeswap gibi isimler bulunuyor.