Injective (INJ) Coin Nedir? Geleceği, Yorum, Kimin

Injective, marj ticaretini, türevleri ve vadeli işlemleri destekleyerek sınırsız finansın tüm potansiyelini ortaya çıkaran, 2


Injective, marj ticaretini, türevleri ve vadeli işlemleri destekleyerek sınırsız finansın tüm potansiyelini ortaya çıkaran, 2. katman borsa protokolüdür. Kullanıcılar, Injective’in hızlı, zincirler arası, sıfır gaz şarjı, güvenli ve tamamen merkezsiz borsa protokolünü kullanarak herhangi bir finansal piyasa oluşturabilir.


Injective (INJ) Coin Yorum

Merkezi Olmayan Finans, güvenli, izinsiz ve düzenlemeye tabi olmayan uygulamalardan finansal özgürlük yaratmayı amaçlar. DeFi projeleri sayısız faydaları nedeniyle popüler hale gelmiştir. Bu faydalar, (CEX) merkezi borsalardan (DEX) merkezi olmayan borsalara geçişin nedenidir.

İki cüzdan arasında dijital paraların doğrudan ticaretine izin veren DEX platformu, övgüye değer bir yeniliktir. Bu ticaret türü, bir arabulucu içeren normal ticaret yönteminden farklıdır.

Bu özelliğe sahip olması beklenen DEX protokollerinden biri de Injective Protocol’dür. INJ, son derece deneyimli teknoloji uzmanlarının ve Binance’in güçlü desteğinin bir ürünüdür.

Injective Protocol, tamamen merkezi olmayan bir türev borsası olarak inşa ediliyor. Proje, merkezi ve merkezi olmayan borsalar arasındaki farkları kapatmayı ve gelişen bir merkezi olmayan finans ekosistemi yaratmayı amaçlıyor. DEX, CEX’i etkileyen güvenlik ve düzenleyici konulara mantıklı bir çözüm olarak görülmüş, ancak DEX’in piyasaya sürülmesi de engellerle karşılaşmıştır.


Injective (INJ) Coin Kimin

Injective Coin, Eric Chen ve Albert Chon tarafından kuruldu. Chen, erken bir Enjektif Protokol yatırımcısı olan Innovating Capital’de Girişim Ortağı olarak çalışmadan önce New York Üniversitesi Stern Okulu’ndan Finans alanında diploma aldı.

Chon, Stanford Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesi aldıktan sonra daha önce Amazon’da Yazılım Geliştirme Mühendisi olarak çalıştı.

Eric Chen, NYU Blockchain Labs ve Innovating Capital’de araştırmacı olarak kariyerinin ardından 2018’de Eric, Albert Chon (CTO) ile birlikte Injective Protocol’ü kurdu. Projenin arkasındaki fikir, yüksek gecikme süresi, zayıf likidite ve UX ile ilgili sorunları ortadan kaldırarak DeFi kullanılabilirliğini ve güvenliğini geliştirmekti. Nihai hedef, DEX kullanıcılarına, ikisi arasındaki boşluğu ortadan kaldırarak, CEX’lerde sahip oldukları kusursuz deneyimi yaşatmaktı.

Injective (INJ) Coin Geleceği

Cryptonewsz’e göre INJ fiyatı artacak ve en azından 2022’nin sonunda 9,04$’a ulaşacak. 8 Nisan 2022 itibarıyla INJ fiyatı 6,41 $ (91,39 TL). Cryptonewsz’in 2030 yılı Injective Protocol tahmini, INJ’nin maksimum fiyatının 29.51 $ civarında olabileceğini ve yatırımcıya güzel getiriler sağlayacağını gösteriyor.

INJ Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 INJ Coin 891,76 TL’den işlem görüyor. INJ Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -0.82% değişim gösterdi. INJ Coin’in son 24 saatteki işlem hINJi ise $ 119,598,702 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 2,606,073,231 dolar seviyesinde.

INJ Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 INJ Coin $ 27.01 dolardan işlem görüyor.