MyNeighborAlice (ALICE) Coin Nedir?

Alice coin nedir


Alice coin nedir? Herkesin sanal adalar satın alabilmesine yardımcı olan çok oyunculu bir inşaat oyunu olarak bilinmektedir. Heyecan verici olan ve öğeler toplayarak oluşturulmaktadır. Hatta yeni arkadaşlarla da tanışmanıza katkı sağlamaktadır. Başarılı oyunlardan ilham alınarak tasarlanmış bir oyundur. Buna örnek olarak Animal Crossing’i örnek verebiliriz. 

Alice coin yalnızca blockchain kullanıcıları için tasarlanmış bir oyundur. Fakat milyonlarca oyuncuya yönelik olarak tanınmaktadır. Oyun kolayca dahil olabileceğiniz çeşitli oyun topluluklarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Ana karşılaştırma hattı olarak normal platformlar kullanılmaktadır. Aynı oyuncular hedef kitle olarak alınmaktadır. Ayrıca klasik oyun pazarlarında oyunu bulmak mümkündür. 

Ancak bilindiği üzere Alice göze çarpmayan bir yöntem ile geliştirilmektedir. Heyecan verici olan bu oyun blockchain özellikleri ile bağlanmıştır. Alice sahip olduğu kullanıcıları cezbetme potansiyeline sahip ve bununla birlikte kullanıcılarına gelir fırsatları sunmaktadır. 


Alice Coin Geleceği

MyNeighborAlice Token’ın grafik hareketlerinde oluşmakta olan yükseliş projedeki sağlamlıkla birlikte geleceği parlak olan coinler arasındadır. Bu nedenle proje en ince ayrıntısı ile yatırımcıları tarafından araştırılmaktadır. Fakat ileride göreceğimiz oyun dünyası ve kripto para dünyasında oldukça yakın temas kurmaktadır. Bunların yanı sıra Alice token bazı avantajlar sunmaktadır. 

  • Stake; Ödül ve stake tahminlerine göre makul miktarlarda tokenler tahsis edilecektir. Bu da bazı oyun özelliklerinin hala geliştirilmekte olduğunu göstermektedir. Bu sayede stake eden yatırımcıları token’larını ellerinde tutmaları için teşvik ediyor. 
  • Nft teminatı; Bazı kullanıcıların sistemlerinden aldıkları NFT ile ilişkilendirilen hesaplara gider. Kullanıcılar sonrasında kilitli olan teminata eşdeğer fiyat ile sisteme geri satılabilmektedir. 

Alice Coin Yorum

Flama formasyonu 14.5000’in üzerinde bulunan flamayı yukarı yönlü hareket ettirmektedir. Hedefleri ise 26.000 seviyeleridir. Trend puanı 5 olan kripto paralar arasında ise Alice yer almaktadır. 

Sembol: ALICE_USDT

Güncel Fiyat: 12,9913

Destekler: 12,33-10,33-9,03

Dirençler: 13,62-15,63-16,92

MoneUp Trend Puanı: 5/5

Trend Durumu: Güçlü Yükseliş Trendi

ALICE Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 ALICE Coin 44,51 TL’den işlem görüyor. ALICE Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -1.62% değişim gösterdi. ALICE Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 11,915,816 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 122,572,795 dolar seviyesinde.


ALICE Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 ALICE Coin $ 1.37 dolardan işlem görüyor.