Mines of Dalarnia (DAR) Coin Nedir? Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

Mines of Dalarnia, MoD evreninin sırlarını keşfetmek için kullanıcı odaklı bir sanal dünya sunar


Mines of Dalarnia, MoD evreninin sırlarını keşfetmek için kullanıcı odaklı bir sanal dünya sunar. Bu evrende mülk sahibi olma, satın alma ve satma, değer yaratma, yatırım yapma ve daha fazlasını yapma yetkisi sağlanmaktadır. Bütün bunlar merkezi olmayan bir platformda mutlak özgürlük anlamına geliyor.

Mines of Dalarnia (DAR) Coin Nedir?

Mines of Dalarnia, bağımlılık yaratan özellikleriyle öne çıkan bir aksiyon macera oyunudur. En iyi stratejileri bulmak için deneyim kazanmak ve oyun başında saatler geçirmek gerekmektedir. Keşfetme arzusuyla hareket eden oyuncular sürükleyici bir deneyimin peşine takılmaktadır.

Mines of Dalarnia (DAR) çoğu kripto projelerinin yaptığı gibi kripto para piyasasının çeşitli sorunlarını çözme iddiasında değildir. İşlem hızını artırma ya da verileri güvenli yollardan depolamanın ve kullanışlı bir dijital para birimi olarak hizmet sunmaya da odaklanmaz. Blockchain tabanlı bu oyun madenciliğe, savaşa ve kaynak toplamaya odaklanmıştır. Yeraltındaki mineral kaynaklarına ulaşmak ve elde edilen kalıntılar ve minerallerle NFT pazarında işlem yapmak temel amaçtır. Oyuncuların tüm işlemleri blok zincirine kaydedilmektedir.

Oyunun oynanış şekli kripto madenciliğinin işleyişine benzemektedir. Arazi değiştikçe kaynaklar da değişmektedir. Oyundaki varlıkların tamamı NFT olarak karakterize edilmiştir. Toprak sahibi olmak para kazanma imkanı sunan fırsatlar arasındadır. Oyun iki tür karaktere sahiptir: madenciler ve toprak sahipleri. Karakterler, toprak ve madenleri ele geçirmek için mücadele eder. Kullanıcılar, bunları kiralayarak ya da satın alarak NFT’ler elde eder ve getiri sağlar.

Ayrıca oyuncular, getiri kazanmak için DAR tokenlerini stake edebilmektedir. DAR, yönetim, stake ve temel operasyon için kullanılmaktadır. Oyuncular, oyun esnasında token kazanabilmektedir. Tokenler, oyun esnasında serbestçe transfer ve takas edilebilmektedir. Tokenleri elinde tutan herkes, aşamalı olarak yönetişim özelliklerine erişebilme ayrıcalığı kazanmaktadır.

Mines of Dalarnia (DAR) Coin Fiyatı

Mines of Dalarnia (DAR), 208,48 Milyon Dolar dolaşım arzına ve 800 Milyon Dolar toplam arza sahiptir. Tüm kripto sistemde 1,03 Dolarlık bir fiyatla 168. sırada yer alıyor. DAR’ın Türk parası değeri ise 14,86 TL’dir.

Facebook’un Meta olarak ismini değiştireceğini duyurması DAR’a olan ilgiyi daha da artırmış ve fiyat artışına yol açmıştır. Mines of Dalarnia (DAR) çok sayıda takipçi toplamakla beraber kripto piyasasında oldukça yenidir.  Oyunun popülaritesi arttıkça tokenin fiyatının da artacağı tahmin edilmektedir.


Mines of Dalarnia (DAR) Coin Grafikler


Mines of Dalarnia (DAR) Coin Piyasa Değeri

8 Mayıs 2022 itibarıyla Mines of Dalarnia (DAR) piyasa değeri 215,63 Milyon Dolar seviyesindedir.

DAR Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 DAR Coin 5,36 TL’den işlem görüyor. DAR Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -1.69% değişim gösterdi. DAR Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 10,340,434 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 92,107,618 dolar seviyesinde.

DAR Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 DAR Coin $ 0.164998 dolardan işlem görüyor.