Paribu ile yılın son Arter’de Uzun Cumartesi etkinliği 23 Aralık’ta

Paribu ve Arter iş birliğiyle yıl boyunca belirli aralıklarda düzenlenen Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin sonuncusu 23 Aralık’ta gerçekleşiyor.  Kültür sanat alanındaki iş birliklerine tüm hızıyla devam eden Paribu, bu kapsamda ilki nisan ayında...


Paribu ve Arter iş birliğiyle yıl boyunca belirli aralıklarda düzenlenen Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin sonuncusu 23 Aralık’ta gerçekleşiyor. 

Kültür sanat alanındaki iş birliklerine tüm hızıyla devam eden Paribu, bu kapsamda ilki nisan ayında gerçekleşen ve yıl boyunca 4 kez düzenlenen Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin sonuncusu 23 Aralık’ta gerçekleşecek. Program kapsamında Arter’deki tüm güncel sergiler, Paribu kullanıcıları tarafından 24.00’e kadar ücretsiz ziyaret edilebilecek. 

Uzun Cumartesi’de neler var?

Paribu kullanıcıları, 11.00-24.00 arası sesli rehber hizmetinden de faydalanarak  güncel sergileri ücretsiz ziyaret ederken 19.00, 20.30 ve 22.00’de düzenlenecek ücretsiz rehberli turlara da katılabilecek. Ayrıca, yılın son etkinliğine özel “Seul’a Dönüş” film gösterimi ve Karbon Sahnesi’nde Islandman konseri düzenlenecek. Film gösterimi ve konserin biletleri Arter gişesinden temin edilebilir.

Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” kapsamında ziyaret edeceğiniz sergiler ve Arter’e ulaşım hakkında güncel bilgi almak için Arter’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.