PWAR Coin Nedir?

PWAR coin, PolkaWar adı verilen bir merkezsiz oyun platformunda aktif olarak kullanılan kripto paradır


PWAR coin, PolkaWar adı verilen bir merkezsiz oyun platformunda aktif olarak kullanılan kripto paradır. PolkaWar platformu kullanıcılarının çeşitli oyun deneyimleri elde etmelerini sağlıyor. Platform kapsamında oyun severlere içerisinde kripto para işlemlerini de içeren bazı hizmetler sunuluyor. Bugün bu yazıda boyunca bu tür hizmetlerden bahsetmeye gayret edeceğiz. PolkaWar platformunda sunulan hizmetlerden en dikkat çekici olanları NFT ve oyunlarla ilgili sunulanlar. Kripto para piyasası son zamanlarda NFT’lerle çalkalanıyor diyebiliriz. Bu alanla ilgili yayılan gelişmeler kullanıcıların bu alana daha da fazla ilgi duymasına neden oldu. Kullanıcılar NFT’lerle ilgili işlem gerçekleştirme ihtiyacı duydu. Proje geliştiricileri de bu ilginin ve ihtiyacın farkına vararak bu alanda olanaklar sunan yeni platformlara imza atıyor. PolkaWar platformu da bunlardan birisi. Oyunculuk ile ilgili yaşanan talep artışı da bu ekosistemde karşılanıyor. Blockchain temelli oyun platformlarının son zamanlarda elde ettiği başarı ortaya büyük bir kazanç unsuru çıkardı. Dev pastadan payını almak isteyen girişimciler birbirinden iddialı projelerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. PolkaWar platformu da bu paragrafta bahsettiğimiz ihtiyaçları giderecek potansiyele sahip bir blockchain girişimidir.

PolkaWar platformunun detaylarına ve kripto para dünyasındaki kullanıcıların ihtiyaçlarına ne derecede yanıt verdiğine gelin birlikte göz atalım. İçeriğin devamında burada sunulan hizmetlerden bahsedeceğiz. Ayrıca PWAR coin’ler hakkında da birtakım değerlendirmelerde bulunacak ve çeşitli veriler paylaşacağız. PolkaWar platformu merkezsiz bir blockchain oyun ekosistemidir. Platformun merkezsiz olması oyuncuların aynı zamanda bu ekosistemin geleceğine karar verebiliyor olduğu anlamına geliyor. Böylesi bir sistem kripto paraların temel felsefesine ve özgürlükçü finans anlayışına uyum gösteriyor.

PWAR Coin Ne Zaman Çıktı?

PWAR coin projesinin başlangıç tarihi olarak 2021 yılının yaz aylarını gösterebiliriz. Bu içerik oluşturulurken 2022 yılının ikinci haftasını geride bırakıyorduk. Yani PWAR coin’leri için henüz çiçeği burnunda diyebiliriz. Ancak projenin kat ettiği mesafenin göz ardı edilemeyecek bir başarıya karşılık geldiği söylenebilir. Sonuç olarak bu başarı kullanıcıların ve kripto para topluluğunun dikkatini çekecek cinsten. Görünen o ki PolkaWar projesi, piyasadaki onca blockchain oyunu platformunun arasında sıyrılarak bugün bu yazıya konu olmayı da başardı. PolkaWar projesinin piyasadaki çok sayıda girişim gibi anonim bir geliştirici grubu tarafından tasarlandığını söyleyebiliriz. Proje ekibinin şeffaf olarak paylaşılması yatırımcılar için güven teşkil edici bir unsur olarak görülüyor. Ancak kripto para piyasasının doğasında bazen anonim kalmak da var diyebiliriz. Bu yüzden PWAR coin gibi projelere güvenip güvenememek konusundaki nihai kararı kullanıcıların kendilerinin bizzat yapması gerekiyor. Zaten bu tür kararların alındığı bir kripto para piyasası daha organik ve gerçekçi şekilde gelişim gösterecektir.

PWAR Coin Fiyatı Nedir?

PWAR coin fiyatı ile ilgili en güncel bilgilere aşağıda yer alan başlıklardan erişebilirsiniz. PolkaWar platformu ekibi, projelerinin kripto para topluluğuna en verimli şekilde tanıtılması için birtakım faaliyetlere imza atmış. Bu doğrultuda iyi bir web sayfası tasarlayan ekip, platform hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlanabileceği bir tanıtıcı evraka da burada yer verdi. Bu evraklara whitepaper adı veriliyor. Kripto para piyasasını takip eden kullanıcılar bu dosyaların ne anlama geldiğini iyi bilir. Whitepaper dosyaları kısaca projenin tanıtıcı evrakı anlamına geliyor. Proje hakkında tüm merak edilenleri içeren bu dosyalar özellikle yeni kullanıcılar için önem arz ediyor. İyi tasarlanmış bir whitepaper dosyasına sahip olan projeler topluluk tarafından daha güvenilir olarak görülüyor diyebiliriz. İşte PolkaWar platformu da bu projelerden birisi.

PWAR coin projesinin whitepaper dosyasına göre bu kripto paralardan piyasaya en fazla kaç ader arz edileceğinin bilgisine ulaşıyoruz. Buna göre PWAR coin miktarı toplamda 100 milyon adeti geçemeyecek. Dolaşımda bulunan PWAR coin’lerin sayısı ise 25 milyonu geride bırakmış. Bu miktar toplam arzın yaklaşık %25’ine karşılık geliyor.

PWAR Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 PWAR coin 0,156461 TL’den işlem görüyor. PWAR coin fiyatı son 24 saat içerisinde 0.07% değişim gösterdi. PWAR coin’in  son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 169,876 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 626,988 dolar seviyesinde.

PWAR Coin Kaç Dolar?                           

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 PWAR coin $ 0.008755 dolardan işlem görüyor. 2021 yılının aralık ayı itibariyle PWAR coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 1,16 dolarla kaydetti. Bununla birlikte PWAR coin yılın en düşük seviyesini ise 0,040 dolarla belirledi.

PWAR Coin Nasıl Çalışmaktadır?

PWAR coin adlı kripto paralar PolkaWar platformunda kullanılıyor. Bu kripto paraların Binance akıllı zincirinde yer alan BEP-20 token’leri olduğu biliniyor. Yani Binance borsasının blok zincirinde geçerli olan token prosedürleri PWAR coin’ler tarafından sağlanıyor. PWAR coin’lerin gelecekte Polkadot (DOT) blockchain ağında da yer alacağı ifade edildi. Bir kripto paranın birden fazla blok zincirinde yer alması kullanıcılar için bir avantaj oluşturabilir. Bahsi geçen blockchain ağlarında çeşitli uygulamalar yer alıyor. PWAR coin’in buralarda varlık göstermesi kullanıcılarına hareket kabiliyeti sağlayabilir. Ayrıca PWAR coin’ler için de yeni kullanım alanları meydana gelir. PolkaWar ekosisteminde merkezsiz bir yapı da hakim.

PWAR Coin Nasıl Satın Alınır?

PWAR coin satın almak isteyen kullanıcılar belirli kripto para borsaları aracılığıyla bu isteklerini yerine getirebilirler. Bu içeriğin hazırlandığı anda PWAR coin alım satımına imkan veren borsalar arasında Gate.io, Pancakeswap, MEXC, Bibox ve ZT yer alıyordu.