Radio Caca (RACA) Coin Nedir? Yorum, Oyunu, Geleceği

Radio Caca Coin ya da diğer adıyla RACA Coin, gerek projesi gerekse de elde ettiği birkaç başarı sayesinde kısa zamanda büyük bir kitle yakaladı


Radio Caca Coin ya da diğer adıyla RACA Coin, gerek projesi gerekse de elde ettiği birkaç başarı sayesinde kısa zamanda büyük bir kitle yakaladı. Bu nedenden dolayı kripto paralarla ilgilenen hemen herkes Radio Caca (RACA) Coin’i muhakkak duymuştur ama detaylı bir şekilde ne olduğunu anlamak istiyorsanız şu anda doğru yerdesiniz.

Radio Caca (RACA) Nedir?

Radio Caca, kısaltması USM olarak Universal Metaverse evrenini oyun deneyimi ile kullanıcılara sunacak olan bir kripto projesidir.

Metaverse odaklı olmasının yanı sıra NFT odaklı bir proje de olan Radio Caca (RACA) Coin zaten dikkat çekmiş bir projeyken Elon Musk’ın eski bir model olan annesi Maye Musk’ın NFT koleksiyonuna yer vermesiyle birlikte tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.


Ek olarak da Binance CEO’su CZ adıyla bilinen Changpeng Zhao’nun bu projeyi heyecanla takip ettiğini belirtmesi üzerine adeta bir yıldız gibi parlayan RACA Coin, bu gelişmelerden sonra CoinMarketCap üzerinde 25.118.423 kişinin izleme listesine almasıyla CoinMarketCap’in en çok izlenen kripto para projesi olmayı başardı.


Radio Caca (RACA) Oyunu

Radio Caca (RACA), Metamon Island adında bir oyun projesini direkt olarak kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Oyun ilk başlarda oldukça kolay bir oyun olmasının yanı sıra Metamon adında satılabilen ve para kazanılabilen NFT’ler kazandırdığı için bir anda çok fazla kişi tarafından oynanmaya başladı.

Elbette bu elde edilen Metamon’ların sayısı arttıkça oyunun zorluk seviyesi de artmaya başladı ancak bu zamana kadar birçok kişiye ciddi rakamlar kazandıran bir oyun haline geldi.

Radio Caca (RACA) oyunu nasıl oynanır diye sorulacak olursa da oyunda belli bir miktar RACA Coin’i stake etmek koşulu ile yumurta kırıp Metamon kazanma şansı elde ediliyor.

Radio Caca (RACA) Geleceği

Radio Caca, her şeyden önce bir süredir CoinMarketCap gibi dünyanın en çok ziyaretçi alan platformlarından birinde, tüm Bitcoin ve altcoin’leri geçerek en çok izlenen kripto para olmayı başardığı için oldukça popülerdir.

Ayrıca bu yıl içerisinde hatta yakın bir zaman içerisinde duyuracakları USM Metaverse projesi de heyecanla beklendiği için RACA Coin geleceği hakkında tüm dünyada büyük bir heyecan söz konusu!