SIN Coin Nedir?

SIN coin, Sin City Metaverse adı verilen bir platformda kullanılan kripto paradır


SIN coin, Sin City Metaverse adı verilen bir platformda kullanılan kripto paradır. Sin City Metaverse platformu ise isminden de anlaşılacağı üzere bir tür metaverse projesidir. Kullanıcıların bu sanal evrende birtakım hizmetlerden faydalanması mümkün hale getiriliyor. Sin City ekosistemindeki kullanıcılar oyna kazan mantığıyla tasarlanmış bir oyunu deneyimleme fırsatı yakalıyor. Oyun oynayarak eğlenceli vakit geçiren kullanıcılar aynı zamanda bu deneyimlerinden gelir elde edebiliyor. Kripto para piyasasında son zamanlarda metaverse ve oyunculuk alanlarına hitap eden çok sayıda proje geliştirildi. Metaverse terimi görünüşe bakılırsa gelecekte karşımıza sıklıkla çıkacak teknolojik ifadelerden. Piyasadaki geliştiriciler bu alanı oyunculuk sektörüyle birleştirerek kripto para severlerin beğenisine sunuyor. Oyun dünyasındaki kullanıcılar bu sayede kripto paralarla tanışıyor. Metaverse bir tür sanal evrene karşılık gelen bir terim. Sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) gibi teknolojiler ilerledikçe metaverse’ler de gelişim gösterdi. Gelecekte bu alanda çok sayıda yeniliğin yaşanması bekleniyor. Öyle ki sosyal medya devleri dahi bu alana yatırım yapmaya çoktan başladı. Facebook yakın zamanda ismini “meta” olarak güncelledi. Tüm bu potansiyelin farkına varan geliştiriciler SIN coin projesine benzer projeleri kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Okumayı sürdürdüğünüz bu içerik boyunca Sin City Metaverse platformunu ve bu platformun kripto para piyasasına kazandırdıklarını inceleyeceğiz. Üstelik burada kullanılan kripto para SIN coin’ler hakkında da birtakım ilgi çekici verileri siz değerli okurlarımızla bu yazıda paylaşacağız. Metaverse projeleri blockchain teknolojisinden de güç alarak gittikçe daha popüler hale gelmeyi başardı. Görünen o ki gelecekte de bu tür projeleri sıklıkla zikredeceğiz. Piyasada yer alan ve bu alanda hizmet veren çok sayıda projenin birbirleriyle de rekabet ettiklerini söyleyebiliriz. Kullanıcıların dikkatini çekmek adına diğerlerinin önüne geçebilmek ise zannedildiği kadar kolay değil. Sin City Metaverse platformunda neler sunuluyor birlikte göz atalım.

SIN Coin Ne Zaman Çıktı?

SIN coin projesi piyasadaki ilk çalışmalarına 2021 yılında başladı. Bu içerik 2022 yılının ikinci haftasında hazırlandı. Yani SIN coin projesine nispeten yeni bir girişim gözüyle bakılabilir. 2021 yılı metaverse ve NFT alanında hizmet veren platformların yoğun olarak piyasaya giriş yaptığı bir yıldı. Bunca rakip arasında dikkat çekmek için platformlar kullanıcılarına sıra dışı ve kaliteli hizmetler sunmaya gayret ediyor. SIN coin ekibi 2021 yılında başlayana serüvenlerinin ilk etabında bir token satışı gerçekleştirmiş. Öncelikle ön satış etkinliği yürüten ekip daha sonra ilk merkezsiz borsa arzıyla (IDO) faaliyetlerine devam etmiş. Bu etkinlikler neticesinde elde ettiği yatırımlarla çalışmalarına güç katan SIN coin bugün geldiği noktaya ulaşmış. Metaverse alanında hizmet veren Sin City platformu kullanıcılara keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun ve metaverse alanlarında çok sayıda projenin yer aldığını daha önce ifade etmiştik. SIN coin ekibinin rakiplerinin önüne geçmek için sundukları arasında bağımlılık yapıcı oyun deneyimleri yer alıyor.

SIN Coin Fiyatı Nedir?

SIN coin fiyatı ile ilgili en yeni verilere aşağıda bulunan başlıklardan ulaşabilirsiniz. Sin City Metaverse ekibi, projelerinin kripto para kullanıcılarına en iyi şekilde tanıtılması için birtakım çalışmalar gerçekleştirmiş. Bu kapsamda iyi bir web sayfası tasarlayan ekip, platforma yönelik merak edilen tüm soruların yanıtlanabileceği bir tanıtıcı evrakı da burada meraklılarıyla buluşturuyor. Bu tür evraklara whitepaper denildiğini biliyoruz. Söz konusu evraklarda projelerle ilgili hem sektörel hem de teknik veriler bulunuyor. Böylece o projeye yatırım yapacak kullanıcılar ve projeyle teknik anlamda ilgilenen geliştiriciler arzu ettikleri bilgilere kolayca erişebiliyor. İyi tasarlanmış bir whitepaper dosyasına sahip olan projeler kullanıcılar tarafından güvenilir olarak değerlendiriliyor. SIN coin projesi de bunlara örnek olarak olma özelliği taşıyor.

SIN coin projesinin whitepaper dosyasına göre bu coin’lerden piyasaya en fazla kaç adet arz edileceğinin bilgisine ulaşamıyoruz. İlgili kaynaklarda SIN coin’in piyasa arzı için bir üst limit ifade edilmiyor. Ancak ekibin ifade ettiğine göre toplam SIN coin miktarı 1 milyar adeti geçmeyecek. Dolaşımda bulunan SIN coin’lerin sayısı ise 75 milyon civarında seyrediyor.

SIN Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 SIN coin 0,442547 TL’den işlem görüyor. SIN coin fiyatı son 24 saat içerisinde -0.30% değişim gösterdi. SIN coin’in  son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 511,750 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 4,287,888 dolar seviyesinde.

SIN Coin Kaç Dolar?                                

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 SIN coin $ 0.027423 dolardan işlem görüyor. 2022 yılının ocak ayı itibariyle SIN coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0,68 dolarla kaydetti. Bununla birlikte SIN coin yılın en düşük seviyesini ise 0,096 dolarla belirledi.

SIN Coin Nasıl Çalışmaktadır?

SIN coin projesi kapsamında oluşturulan ekosistemde çeşitli unsurlar yer alıyor. Kullanıcılar bunlardan faydalanarak hizmetler alıyor. Öncelikle Sin City Metaverse platformunun bir tür sanal gerçeklik sunduğunu ve kullanıcılara doyumsuz oyun deneyimi sağladığını belirtebiliriz. Ayrıca ekosistemde bulunan sanal arsalara sahip olarak kullanıcıların oynadıkça kazanmaları ve süreçten gelir elde etmeleri mümkün. Tahmin edeceğiniz üzere bu ekosistemde NFT alıp satmak için bir piyasada oluşturuldu.

SIN Coin Nasıl Satın Alınır?

SIN coin satın almak isteyen kullanıcılar kripto para borsalarını ya da platformun kendi metaverse’ünü tercih edebilir. SIN coin alıp satan borsalar şimdilik sınırlı. Bu borsalar arasında Pancakeswap, MEXC veya BKEX gibi isimler bulunuyor.