Ssv.network (SSV) Nedir? SSV Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

Ssv.network (SSV), merkezsiz finans (DeFi) odaklı bir stake altyapısı


Ssv.network (SSV), merkezsiz finans (DeFi) odaklı bir stake altyapısı. Bu stake altyapısı bir Ethereum doğrulayıcısının dağıtık çalışmasına ortam hazırlıyor. Ssv.network (SSV) protokol doğrulayıcı bir anahtarı, konsensüs katmanı tarafından yönetilen çoklu bir imza yapısına dönüştürmeyi başarıyor. Ssv.network doğrulayıcı anahtarı ise dört ve daha fazla sayıdaki nodeların (düğümlerin) bölünmesi ile elde ediliyor. Böylelikle nodelar doğrulayıcının üstlendiği görevleri bir konsensüs mekanizmasının şemsiyesi altında yürütmekle toplu olarak görevlendirilir. 

Ssv.network (SSV) Nedir?

Ssv.network (SSV)’ün karmaşık ama işlevsel bir yapıya sahip olduğunu söylemek mümkün. Buna karşın Ssv.network (SSV), Ethereum blok zincirindeki node’ların sağlamlığını ve canlılığını geliştirir, hata toleransını azaltır.

İlk olarak 2019 yılında Ethereum Vakfı tarafından bir araştırma parçası olarak ortaya çıkan Ssv.network (SSV), çıktığı tarihten beri DAO tarafından yönetilen topluluk odaklı bir protokol. Aynı zamanda builder ve node operatörü ağına dönüşen Ssv.network (SSV) halka açık bir uygulama tipi. Ssv.network (SSV) doğrulayıcı düğüm ve işaret zinciri arasında bir ara katman olarak da ifade edilebilir. Çevrim içi olarak görev yapan proje, Beacon zincirindeki görevleri de yerine getirir. Böylelikle Ssv.network (SSV), Ethereum blok zincirinde güvenli bir stake etme olayına zemin hazırlarken hataya dayanıklı bir ortam hazırlar. 

Ssv.network (SSV) Fiyatı 

Proje Ethereum blok zincirinin bir parçası olarak aktif bir şekilde hizmet veriyor. Ssv.network (SSV), faaliyet gösterdiği 2019 yılından beri dalgalı bir grafik sergiledi diyebiliriz. Ssv.network (SSV) coin bu çerçevede en düşük fiyatını 18 Haziran 2022 tarihinde gördü. Coin’in bu tarihteki fiyatı ise 3.67 dolardı. Ssv.network (SSV) coin, en yüksek fiyatını ise 21 Ekim 2021 tarihinde gördü. Coin bu tarihte 28.68 dolarlık bir fiyat ile zirve yaptı. 

Ssv.network (SSV) Piyasa Değeri 

Ssv.network (SSV) coinin en aktif olarak Binance üzerinden işlem görüyor. Coin Binance dışında Gate.io ve MEXC Global üzerinden de alım satım işlemlerine açık durumda. 8.869.774 dolarlık bir ticaret hacmine sahip olan Ssv.network (SSV)¸ piyasa değer sıralaması olarak ise 238. sırada yer alıyor. Ssv.network (SSV) coinin piyasa değeri ise 115.336.662 dolar. Ayrıca coinin dolaşımda 6,9 Milyon SSV coin arzı bulunurken, toplamda ise 11.1 Milyon coin arzı bulunuyor.