SURE Coin Nedir?

SURE coin, inSure DeFi adı verilen ve isminden de anlaşılacağı üzere merkezsiz finansa yönelik çalışmalar yürüten bir platformda kullanılan kripto paradır


SURE coin, inSure DeFi adı verilen ve isminden de anlaşılacağı üzere merkezsiz finansa yönelik çalışmalar yürüten bir platformda kullanılan kripto paradır. Bahsi geçen platform, kripto para severlere çeşitli finansal işlemler yapabilme olanağı sunuyor. Burada sunulan işlemlere örnek olarak kripto para yatırımları, kripto para stake etme ya da kripto para portföyünü etkili şekilde yönetme gibi seçenekleri gösterebiliriz. Projenin web sayfasında yer alan slogan “kripto para portföyünüzü güvence altına alın” şeklinde dilimize çevrilebilir. Ekibin ayın mecrada belirttiği bir iddiaya göre ise SURE coin projesi dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor. Ekosistemi bir ilk haline getiren şey ise stake etme olanağından güç alan dünyadaki ilk kripto para güvence ekosistemi olmasında ileri geliyor. Platformun tamamen güvenilir, şeffaf ve kendi topluluğu tarafından yönetilen bir yapıya sahip olduğu iddia ediliyor. inSure DeFi ekosisteminin temel çalışma mantığı sizinde tahmin edebileceğiniz gibi stake etme mantığına dayalı. Kullanıcılarına yıllık gelir oranları sunan bu sistem, kripto paraları normal bir şekilde hodl etmekten daha farklı sonuçlar doğuruyor. Hodl ifadesinin ne demek olduğunu merak eden okurlarımız web sayfamızda yer alan ilgili içeriği inceleyerek konuya daha iyi hakim olabilirler.

Şu anda okuyor olduğunuz bu içerik boyunca inSure DeFi ekosisteminden ve bu ekosistemin kripto para topluluğuna neler sunduğundan bahsediyor olacağız. Ayrıca burada kullanılan kripto para SURE coin’ler hakkında da birtakım ilgi uyandırıcı bilgileri sizlerle bu yazıda paylaşacağız. Yazımıza konu olan inSure DeFi ekosistemi, esasında kripto para dünyasında daha istikrarlı bir ortam oluşturmayı hedefliyor. Kripto para portföyünü güvence altına alan kullanıcılar dolandırıcılık ya da fonlarının çalınması gibi ihtimallere karşı kendilerini koruyor. Kullanıcıların kripto para piyasasında zarar gördükleri anlık fiyat kayıpları da SURE coin projesi sayesinde bir sorun olmaktan çıkıyor. Dileyen kullanıcıların bunun için de portföylerini güvence altına alması mümkün. İçeriğin devamında konu hakkında merak edilen tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

SURE Coin Ne Zaman Çıktı?

SURE coin projesi kripto para piyasasındaki ilk çalışmalarına 2018 yılında başladı. Bu yıl kripto para piyasasının tarihindeki ilk büyük boğa piyasasını yaşamasından hemen sonrasına karşılık geliyor. 2017 yılında çeşitli sebeplerle kripto paralar olağan üstü bir şekilde fiyat artışı yaşamıştı. Bu durumdan kar elde eden kullanıcılar olsa da piyasanın yaptığı büyük düzeltme hareketi belirli kişileri büyük ölçüde mağdur etti. Konuyla ilgili olarak söylenecek çok şey bulunuyor. Geçmişte yaşanan bu tür üzücü durumların bir kere daha yaşanmaması adına daha bilinçli hareket eden ve organik şekilde büyüyen bir piyasaya ihtiyaç duyuyoruz. Bunun içinde kullanıcıların dikkatli hareket etmesi gerekiyor. SURE coin bu gibi durumlarda yatırımcıların zarar gördüğüne şahit oldu. O yıllarda yaşanan dolandırıcılık olaylarını da kapsayan bir güvence sistemi geliştirerek kripto para ekosistemine katkı sağlamak istedi.

SURE Coin Fiyatı Nedir?

SURE coin fiyatı ile ilgili en güncel verilere aşağıda bulunan başlıklardan erişebilirsiniz. inSure DeFi platformu ekibi, projelerinin kripto para kullanıcılarına en iyi şekilde tanıtılması için birtakım çalışmalara imza attı. Bu kapsamda iyi bir web sayfası tasarlayan ekip, platforma yönelik merak edilen tüm sorulara cevap vermek adına bir tanıtıcı evraka burada yer vermiş. Bu tür evraklara whitepaper denildiğini biliyoruz. Whitepaper’larda projeler hakkında sektörel ve teknik veriler yer alıyor. Böylece hem o projeye yatırım yapacak kripto para severler hem de projeye teknik anlamda ilgi gösteren geliştiriciler aradıkları verilere kolayca ulaşabiliyor. İyi düzenlenmiş bir whitepaper dosyasına sahip projeler kullanıcılar tarafından güvenilir olarak değerlendirilebilir. SURE coin projesi de bu duruma örnek olma özelliğine sahip.

SURE coin projesinin whitepaper dosyasına göre bu kripto paralardan piyasaya azami düzeyde ne kadar arz edileceğinin bilgisine ulaşıyoruz. Buna göre piyasadaki SURE coin miktarı toplamda 88 milyar adeti geçmeyecek. Dolaşımda bulunan SURE coin’lerin sayısı ise 26,7 milyar dolaylarında. Bu sayı toplam arzın yaklaşık %30’una karşılık geliyor.

SURE Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 SURE coin 0,071022 TL’den işlem görüyor. SURE coin fiyatı son 24 saat içerisinde -3.09% değişim gösterdi. SURE coin’in  son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 1,322,627 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 116,380,809 dolar seviyesinde.

SURE Coin Kaç Dolar?                            

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 SURE coin $ 0.004401 dolardan işlem görüyor. 2022 yılının ocak ayı itibariyle SURE coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0,059 dolarla kaydetti. Bununla birlikte SURE coin yılın en düşük seviyesini ise 0,0013 dolarla belirledi.

SURE Coin Nasıl Çalışmaktadır?

SURE coin projesi kripto para kullanıcılarının yatırımlarını güvence altına almayı hedefleyen bir projedir. Proje kapsamında kullanıcıların çeşitli finansal işlemler yapabilmesine de imkan veriliyor. SURE coin temel çalışma mantığını stake etme mantığı üzerine kurmuş. Bu platform sayesinde kripto para piyasasında zarar görmek ihtimali düşüyor diyebiliriz. Yine de kullanıcıların yatırımlarını yönetirken risklerin farkında hareket etmesi gerekiyor.

SURE Coin Nasıl Satın Alınır?

SURE coin satın almak isteyen kullanıcılar belirli kripto para piyasalarını tercih edebilirler. Şimdilik SURE coin alım satımına olanak veren borsalar arasında Pancakeswap, TraderJoe, Quickswap, STEX, Coinsbit, Vindax ya da Bilaxy gibi isimler yer alıyor. Dileyen kullanıcılar bu mecralardan faydalanarak SURE coin sahibi olabilirler.