Türk Kripto Para Borsası BTCFinans Referans Sistemiyle Kullanıcılarına Ödüller Dağıtıyor

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de kripto para borsası anlayışına yeni bir soluk getiren BTCFinans, müşteri odaklı kampanyaları ile Türk yatırımcıların en çok tercih ettiği kripto para borsaları arasında yerini aldı


Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de kripto para borsası anlayışına yeni bir soluk getiren BTCFinans, müşteri odaklı kampanyaları ile Türk yatırımcıların en çok tercih ettiği kripto para borsaları arasında yerini aldı. 2019 yılının Ocak ve Şubat aylarında kullanıcılarına tamı tamına 8.500 XRP dağıtan BTCFinans şimdi ise yeni bir kampanya ile gündemde.

Geçtiğimiz ay “Türkiye ‘nin En Yenilikçi ve Güvenilir Kripto Para Borsası” sloganıyla açılan BTCFinans istikrarlı yükselişini sürdürüyor. Öncelikle tüm kullanıcılarına, yeni üyelik ve referans sistemi çerçevesinde ücretsiz olarak dağıtacağını açıklayan BTCFinans, şimdi ise kullanıcılarına site içerisindeki komisyon ücretlerini yarı yarıya düşürecek şekilde kullanımına izin veren ve tahta üzerinde alım satım yapacak kripto para birimi BEEX coin’i dağıtmaya başladı.

[geo-post id=”10224″]

  • BTCFinans, borsaya üye olup hesabını doğrulayan ilk 10 bin kullanıcısına 100 BEEX, 10.001 ile 50.000 arasındaki kullanıcılarına 50 BEEX ve 50.001 ile 100.000 arasındaki kişilere ise 25 BEEX hediye edecek.
  • İlk 10.000 onaylı hesap içerisinde olan ve hesabını GOLD Üyeliğe yükselten kullanıcılar ise 150 BEEX ile ödüllendirilecek.

Referans sistemi ile de BEEX coin kazanabilirsiniz!

BTCFinans üye olduktan sonra otomatik oluşan Referans linki ile yeni üyeler gelmesini sağlayan tüm üyelerine 50 BEEX hediye edeceğini açıkladı. Ayrıca referans üyenin yapacağı 100 TL üzeri işlemde ek olarak BEEX bazında hediyeler dağıtılacak. Kampanya 1 Ocak 2020’ye kadar devam ediyor. BTCFinans.com ve kampanyaları hakkında daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayarak BTCFinans.com’u ziyaret edebilirsiniz.

CoinBilgi.net, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir.  CoinBilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.