Kripto Para

Fetch.AI ICO’su 22 Saniyede 6 Milyon Dolar Topladı

Bitcoin kaç dolar

Binance Launchpad’in ikinci ICO’su Fetch.AI (FET), açılışından birkaç saniye sonra sona erdi ve ICO’ya yönelik ilgilinin oldukça üst düzeyde olduğu açıklandı.

69 milyondan fazla Fetch. Ai token’ı, pazartesi günü saat 14: 00’de (GMT) ICO’nun başlamasıyla yirmi iki saniye içerisinde satıldı. Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, kişisel Twitter hesabı üzerinden birkaç saniye içinde satışı tamamladıklarını bildirdi. İşlemlerin onaylanması ve token’ların dağıtımı ise yaklaşık 10 dakika sürdü.

Yatırımcılar FET için token başına yaklaşık olarak 0,08 $ ödedi. ICO’ya katılım için en az 20 $’ lık minimum bir alım gerekiyordu.  Satış tamamen Binance Coin ile (BNB) gerçekleştirildi. Edindiğimiz bilgilere göre ICO’ya 24 bin kişi ön kayıt yaptıdı ancak sadece ve sadece 2,700 kişi Fetch.ai ICO’suna katılabildi.

Fetch.ai ekibi ICO için hazırlıklarını geçtiğimiz yıldan beri sürdürüyordu. Hatta Fetch.ai’nin white paper’ı geçtiğimiz yılın Eylül ayında yayımlanmıştı. FET token’ların %11’lik kısmının satıldığı ICO bugüne kadar ertelenmişti. Geride bıraktığımız saatlerde başlayan ICO 22. saniyesinde tükenmiş ve 2,700 yatırımcıdan 6 milyon dolar toplandı.

Kripto para yatırımcılarının ICO’ya bu denli ilgi göstermesinin ana sebebi BitTorrent’in ICO sonrası gösterdiği parmak ısırtan performanstı.

Yorum Yap