Sponsorlu

Yapay Zeka En İyi Yatırım Getirisi İçin Merkezsiz Kripto Para Borsalarıyla Vites Arttırıyor

Coinsbit nedir
Yazar: Coin Bilgi

Kripto para aktif alım satım işlemlerinin Blockchain endüstrisinin doğal genişlemesinin temel itici gücü olduğunu düşünürsek, bu kripto para alım satım platformlarının günlük 100.000’den fazla kullanıcıya ve işlem hacminin 50 milyar dolara yükselmesi pek de şaşırtıcı gelmiyor. Bununla birlikte, 2019 yılı boyunca, borsa işlem hacimlerinin sektöre yeni başlayanların kullanması için çok karmaşık hale gelmesi ve piyasanın kendi içerisinde çok değişken olması nedeniyle hafifçe durgunlaştığı görülüyor. Sonuç olarak, başarılı yatırımcılar daha düzenli bir çözüm üzerinde duruyor.
– algoritmik ticaret.

Kripto para borsaları finans bloğundaki yeni çocuksa, kesinlikle MeterQubes onun elçisidir. MeterQubes, sağlam bir Blockchain protokolü üzerine inşa edilmiş, geniş bir işlem çiftleri, güvenli ekosistem ve kendi kendine öğrenen yapay zeka (AI) tarafından desteklenen gerçek zamanlı bir eşleştirme sistemi sağlayan, son teknoloji bir merkezi olmayan kripto para borsası olarak öne çıkıyor. Kripto para alım satım yazılımı, yatırımcılarına aradıkları avantajları sağlıyor.
MeterQubes tamamen merkezi olmayan yapıda inşa edilmiş Yapay Zeka (AI)  destekli alım satım şansı. Yapay Zeka destekli alım satım aracıyla (algoritmalar) el ele olan bu yenilikçi merkezsiz sistem, yatırımcıların söz konusu kripto para biriminin fiyatını çeşitli tahmin yöntemlerini kullanarak öngörmelerine yardımcı oluyor.

Derin Öğrenme (Deep Learning) Algoritmasına Dayalı Tahmin

Volatiliteye karşı çıkmak amacıyla MeterQubes, Veri madenciliği (Data Mining) ve Pattern Tanıma’yı (Pattern Recognition) kullanarak karmaşık kararlara ulaşabilen Yapay Sinir Ağları’na (Neural Networks) dayanan bir tahmin modeli geliştirdi. Piyasa tahminlerini her dakika yükseltmek için geçerli olan kripto para borsalarını dakika dakika analiz edebilirler. Ortaya çıkan analizin sonuçlarının kesinliği, analiz edilen verinin miktarı ve kalitesi gibi birçok değişkene bağlıdır.

Yapay Zeka (AI) Destekli Alım Satım: Tahmin + Duygusal analiz + Derin öğrenme algoritması

Yapay Zeka (AI) destekli alım satım işlemleri, yatırımcıların yatırımlarının uzun / kısa vadede haber analizlerini, sosyal medya paylaşımlarını ve hüküm sürmekte olan yükseliş veya düşüş belirtilerini tahmin etmek için dikkate değer sinyaller üreterek avantaj kazanmalarına yardımcı olan AI destekli bir teknolojidir. MeterQubes, verileri bu kaynaklardan toplayan ve kullanıcıların daha iyi işlem kararları almasına fayda sağlayan otomatik bir işlem çerçevesi oluşturdu. MeterQubes’ün misyonu, yeni dijital ekonomiyle ilgilenen herkese, kripto para piyasasındaki fırsatları analiz etmek ve değerlendirmek için gerekli araçları sağlamaktır. Yeni başlayanlar ve gelişmiş yatırımcıların pazarda avantaj kazanmasını sağlayan ve yatırımcılara pazar dinamikleri ve eğilimlerini daha iyi anlayabilmelerini sağlayan en gelişmiş kişisel öğrenme algoritmalarını geliştirdik. Makine öğrenimi (Machine Learning ) konusundaki uzmanlığımız sayesinde, yatırımcıların gelecek için daha iyi yatırım kararları almalarını sağlıyoruz.

Rekabet avantajımız, dijital para borsalarının nasıl çalışması gerektiğine dair temel görüşümüze dayanıyor. Böylece, 3 ana ayağa odaklanıyoruz:

– Merkezsizleşme (Hızlı işlemler, Şeffaflık, Değiştirilemezlik, Güvenlik, Anonimlik, gözetim dışı ortam, vb.)
– Likidite
– Makine öğrenimi

MeterQubes Merkezsiz Borsası

MeterQubes, sağlam bir Blockchain protokolü üzerine inşa edilen, kullanıcılarına geniş ölçekte işlem çiftleri, güvenli ekosistem ve kendi kendine öğrenen yapay zeka (AI) ile desteklenen gerçek zamanlı bir eşleştirme sistemi sunan, son teknoloji bir merkezsiz kripto para borsasıdır. Mevcut dijital piyasanın ışığında, MeterQubes’e olan talep artmaya devam ediyor. Gelişmiş borsa mimarimizle, kripto para yatırımcılarının çoğunluğunun arzu ettiği likidite ve hacme ulaşmayı hedefliyoruz.

Meterqubes’in ICO’sunun 8 Eylül’de önde gelen kripto borsalarından birinde başlaması öngörülüyor – Coinsbit Exchange

– Proje, ekip, vizyon ve teknik incelemeyle ilgili ICO derecelendirmeleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.meterqubes.io adresini ziyaret edin.
– IEO’ya kaydolmak veya proje hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen aşağıdaki Coinsbit Exchange bağlantısını ziyaret edin.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Yorum Yap