1 Bitcoin 320 Bin Dolar Olacak

Şuanda 1 BTC fiyatı 30 ila 35 bin dolar arasında bir kurda gidip geliyor


Şuanda 1 BTC fiyatı 30 ila 35 bin dolar arasında bir kurda gidip geliyor. 1 Bitcoin 320 Bin Dolar Olacak demek ise gerçek anlamda çılgınlık ancak bunu söyleyen kişiler kripto para milyoneri olunca olabilir mi? Diye kendimize soruyoruz.

Kripto para yatırımları ve Facebook davaları ile bir anda ünlü olan Winklevoss ikizleri 1 Bitcoin’in gelecekte 320 bin Dolar civarında olacağını düşünüyor. İkizler CNBC kanalına verdikleri röportajda kötü giden Bitcoin ve kripto para piyasasını değerlendirdi. Ayrıca Winklevoss kardeşler oldukça iddialı bir açıklama da yaptı.

“KRİPTO PARALAR GERÇEK DEĞERİNDE DEĞİL”

Kötü performansa rağmen Winklevoss ikizleri Bitcoin’in asıl değerinin şuan ki hali olmadığı konusunda hem fikir, Bitcoin’in potansiyelini göremeyenler için hayal gücü yoksunluğundan acı çekenler olarak nitelendirdiler.

Kripto paralar şuanda ciddi bir tartışmanın ortasında kimilerine göre büyük bir yatırım aracı, kimilerine göre ise büyük bir fiyaskonun başlangıcı günümüzde alışverişte kripto para kullanımı tartışılıyor. Gelecekte kripto paralar daha çok kullanırsa talep artacak ve değeri yükselecektir.

Kripto paraların insanları korkutmasındaki ana neden ise bir anda düşüşe geçebiliyor olması, çok hızlı şekilde değer kazanan kripto paralar birkaç gün içerisinde yüzde 25’e varan değer kaybı yaşamıştı.

[fat_coincap id=”5″]