18 Yaşında Kripto Para Zengini Oldu

Kripto paralar ile zengin olma hayalleri kuran pek çok kişiyi ilham olan Eddy Zillan 15 yaşında kripto para yatırımı yapmaya başladı


Kripto paralar ile zengin olma hayalleri kuran pek çok kişiyi ilham olan Eddy Zillan 15 yaşında kripto para yatırımı yapmaya başladı. Yaklaşık olarak 3 yıllık bir yatırım ile 1 Milyon Dolar değerinde bir servetin sahibi oldu.

ABD basını tarafından araştırılan genç yatırımcı geçtiğimiz günlerde Business Insider’a konuştu. 3 yıl önce tenis dersi vererek kazandığı parayı kripto paraya yatıran Eddy Zillan ilk olarak 100 Dolar ile giriş yapmış ve 10 Dolar kazanmış. Daha sonrasında ise bütün birikimini bu alana yatırmaya başlayan Eddy Zillan, “Her şeyimi riske ettim” diyen Zillan 18 yaşına geldiğinde Millyoner olmuştu.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ

Kripto para piyasasının son dönemde yaşadığı sıkıntılar hakkkında da yorumlar yapan Zillan, 2015’e oranla kripto paraların dışarıdan gelecek müdahalelere açık olduğunu düşünüyor. Genç yatırımcı kripto para danışmanı olarak müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor.

Eddy Zillan çok iyi bir sosyal medya kullanıcısı kripto paralar ile kazandığı paralar ile şaşalı bir hayat yaşayan Zillan, bu anları sosyal medya hesabından paylaşıyor. Zillan’ın şuanda ciddi bir sosyal medya fenonemi olduğunu ve çok sayıda takipçisi olduğunu da söylemekte yarar var.

[fat_coincap id=”5″]