Goldman Sachs: Bazı Kripto Paralar Sıfır Çekecek

Kripto paralar ile ilgili pek çok kişi yorum  yapıyor


Kripto paralar ile ilgili pek çok kişi yorum  yapıyor. Onlardan bir tanesi de Goldman Sachs, kripto paralar ile ilgili çok net bir cümle kurdu ve bazı kripto paraların tamamen sıfırı göreceğini düşünüyor.

Çok kısa süre önce kripto paralara ponzi şeması  adını veren Dünya Bankası Başkanı Jim Yong Kim açıklama da bulunmuştu. Dünya Bankası Başkanı Jim Yong Kim, “Nasıl çalışacağı hâlâ net değil” gelişmeleri takip ettiklerini tüm Dünya’ya duyurmuştu.

KRİPTO PARALARIN DEĞERİ 40 KAT ARTACAK

Goldman Sachs son 1 ayda neredeyse dibi gören kripto para piyasası daha da kötü bir hal alacak. Bir çok kripto paranın dibi göreceğini söyleyen Goldman Sachs’a göre kripto paralar pek çok kişiyi hayal kırıklığına uğratacak. Ancak herkes kripto paralar ile ilgili olumsuz düşünmüyor. Dünya Bankası Küresel Yatırım Araştırmaları Müdürü Steve Strongin, bir röportajda şuankinden 40 kat daha değerli kripto paralar olacağını düşünüyor.

Toplamda kripto paraların piyasa değeri 100 milyar dolar değerine kadar çıktı. Ancak bu rakam geçen haftalarda 200 milyon dolardan fazlaydı. Bitcoin ve kripto paralar ile milyoner olanlarda var. Bunların en büyük örneği ise Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler olarak biliniyor. Ancak kısa süre önce Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler, Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’i fikirlerini çaldığı gerekçesiyle mahkemeye vermişti.

[fat_coincap id=”5″]