”Bitcoin 20.000 Dolar Olmadan Önce 2.000 Dolar Olacak”

ADVFN CEO’su Clem Chambers, Bitcoin’in 20.000 dolar olmadan hemen önce 2.000 dolar seviyesine kadar gerileyecek olduğunu iddia etti


ADVFN CEO’su Clem Chambers, Bitcoin’in 20.000 dolar olmadan hemen önce 2.000 dolar seviyesine kadar gerileyecek olduğunu iddia etti. Kripto paraların rekor kırmasının önünde olan bir engel olduğunu ve bu engelin 2.000 dolar seviyesi olduğunu belirten ADVFN CEO’su Clem Chambers, bu açıklamalarına bir kaynak göstermedi ancak kesine yakın bir şekilde bunun bu şekilde olduğunu açıkladı.

Kripto para piyasasının gerileyecek olduğunu ve 2.000 dolar seviyesine geriledikten sonra önünde bir engel kalmayacak olduğunu belirten CEO, yatırımcıların buna hazırlıklı olması uyarısı ve önerisinde bulundu. Tam anlamı ile birkaç ay önce 19.000 dolar seviyesine kadar yükselen BTC, bu seviyede kısa süre kalmayı başarmış ancak hemen ertesi gününden itibaren ciddi bir düşüş ve gerileme sürecine girmişti.

Yeni Rekorlar Kapıda

Yeni 20.000 dolar rekorunun bu ay veya gelecek ay dahi kırılabilecek olduğu iddiaları mevcut. Bu iddialar konusunda tam anlamı ile sonuç ne olur ve nasıl olur konusuna dair henüz daha tam bir bilgi olmasa bile yakın gelecekte 20.000 dolar rekorunun 2.000 dolara gerileme olsa bile kırılabilecek olduğu neredeyse kesinlik kazanan ve yatırımcıların aklında yer eden konulardan bir tanesi.

  • Bitcoin eğer ki 2.000 dolar seviyesine düşer ise bu seviyede bir süre kalması ve daha sonrasında yükseliş yaşamaya başlaması bekleniyor. Tam anlamı ile kripto paraların ne zaman 20.000 dolar olabilecek olduğu konusunda ise net açıklama en azından bu seviyede iken hiçbir zaman olmayacaktır.