Bitcoin’de Görülebilecek En Yüksek Seviye

Kripto para piyasasının bu ay itibari ile uzun süredir yaşanan düşüşü geride bırakır hale gelmesi ve kripto paralar ile ilgili son dönemde daha iyi bir sürecin yaşanmaya başlaması sektörün daha fazla yatırım çekmesini sağlıyor


Kripto para piyasasının bu ay itibari ile uzun süredir yaşanan düşüşü geride bırakır hale gelmesi ve kripto paralar ile ilgili son dönemde daha iyi bir sürecin yaşanmaya başlaması sektörün daha fazla yatırım çekmesini sağlıyor. Bir sektör, gelir kapısı haline gelen kripto paralar artık insanlara kazandırmaktan öte bir hobi haline gelirken, kripto paraların ne kadarlık bir yükseliş yaşayacak olduğu, ne kadar fazla yükselebilecek olduğu ve en düşük seviyesinin ne kadar ve ne zaman gerçekleşebilecek olduğu ile ilgili sürekli olarak farklı ve türlü türlü iddialar ortaya atılıyor.

Bugünlerde ise yabancı kripto para forumlarında asıl konular arasında kripto paraların ortalama 90 günlük süre içerisinde ne kadarlık bir yükseliş veya düşüş yaşayabilecek olduğunun aksine ortalama piyasa seviyesinin ne kadar olacak olduğu yönünde olmuş durumda.

8.500-8.800 Olabilir

Yabancı kullanıcıların paylaşımlarına göre en azından tahmin olmasına rağmen ortalama seviyenin 8.500 dolar ila 8.800 dolar arasında olması beklenmekte. Yatırımcıların bu tür moral verici öneriler ve başkalarının düşüncelerine ne olursa olsun SAYGI duyması gerektiği ve eleştiri yapmadan önce kendilerinin kripto para yöneticisi olmadıklarının farkında olması ise iletişimi daha fazla güçlendirecektir.