Bitcoin’den kazandığı para ile lüks otel yaptırıyor

Kanadalı Calvin Ayre, o henüz daha 56 yaşında orta yaşlı bir o kadar genç bir adam


Kanadalı Calvin Ayre, o henüz daha 56 yaşında orta yaşlı bir o kadar genç bir adam. Sıradan insanlardan herhangi bir farkı olmayan ancak Bitcoin’e ilk zamanlarında yaptığı yatırımlar sayesinde bir anda yükselen ve multimilyoner olarak tüm dünyaya adını duyuran bir isim. Bugünlerde yaptıkları ile adından söz ettirmeye devam eden 56 yaşındaki Kanadalı Ayre, aldığı bir karar sonucunda kendisinin Bitcoin’den kazandığı paranın bir kısmı olan 100 milyon dolarlık kısmı ile lüks bir otel yaptırmaya karar verdiğini, yatırımını bu şekilde değerlendirmek istediğini açıklaması ile tüm dünyaya şoka uğrattı.

Çok yüksek kazanca sahip olan Ayre, yatırımının bir kısmı olan 100 milyon doların kendisi için çok büyük bir para olmadığını adeta açıklamaları ile ifade ederken, Antigua ve Barbuda başbakanı Gaston Browne, özel ekonomik elçi konumunda olan Ayre tarafından yaptırılacak lüks otel dolayısı ile Ayre’ye teşekkür ettiklerini ifade etti.

Kripto Para ATM’leri Yerleştirilecek

Otel içerisinde kripto para ATM’lerinin yerleştirilecek olduğu, ödemelerin kripto para aracılığıyla yapılabilecek olduğu açıklanırken, bir yandan da otelin lüks romantik akşamlar geçirmek isteyen çiftler için aranan ve sevilen bir otel olacağı ifade edildi. Otelin bitiş tarihi ile ilgili ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

[bitcointicker]