Chromia (CHR) Coin Nedir? Geleceği, Yorum, Grafik, Analiz

Chormia, blokchain platformu üzerinde, insanların gerçek dünyada merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasını kolay hale getiren ve merkezi olmayan uygulamaların ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi misyon edinen bir platform


Chormia, blokchain platformu üzerinde, insanların gerçek dünyada merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasını kolay hale getiren ve merkezi olmayan uygulamaların ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi misyon edinen bir platform. Chormia temelde bu durumu kullanıcı dostu hale getirmeyi ve karşılaşılan sorunları çözmeyi hedefliyor. Bunun için de son teknoloji ile donatılan özelliklere sahip. 

Chromia (CHR) Coin Nedir? 

Chromia (CHR) Coin, kendine blokcahin ve gerçek dünya arasında köprü görevini atfeden platformu kripto parası. Chromia (CHR)’da merkezi olmayan uygulamalar oluşturabildiği gibi var olan uygulamaları da geliştirme şansına sahipsiniz. Böylelikle birçok sorunla beraber bu türden uygulamaların ölçeklendirme sorununun ortadan kaldırılması hedefleniyor. Chromia (CHR) ayrıca hata oranının az olması, uygun fiyat politikası ve iyi bir grafik çizen kullanıcı deneyimi sayesinde de öne çıkmayı başarıyor. Bunda kuşkusuz platformun 3.nesil varlıklara sahip olmasının da etkisi oldukça büyük. 

Öte yandan Chromia (CHR)’nın Rell programlama dilini kullanması da hem öğrenmenin kolay olmasına hem de verimli bir kullanım alanı yaratmasına da zemin hazırlıyor. Son olarak uygulama için Chromia (CHR) Coinin kendine özgü Chromia Vault isimli bir cüzdanının olduğunu da belirtelim. 

Chromia (CHR) Coin Geleceği  

Chromia (CHR) Coin, platformun sürdürülmesini sağlamak maksadıyla 1 milyar token’lık sınırlı bir arza sahip. Bu sınırlı arzın %22’si yatırımcılara satıldı. Arzın %10’unu da kurucularda ve ekipte. Yaklaşık olarak %63’ü de ekosistem ve promosyon fonunda. Chromia (CHR) Coinin bu çerçevede sınırlı bir arza sahip olması artı bir yön olarak değerlendirebilir. Bu nedenle de Chromia (CHR) Coin güvenli ve geleceğe yönelik bir yatırım aracı olarak da değerlendiriliyor. 

Chromia (CHR) Coin Yorum ve Grafik 

Chromia (CHR) Coin, Ethereum blok zincirinin bir parçası. ERC-20 coin’lerinden biri olan bu kripto para birimi, güvenli bir limanda varlık gösteriyor. Bununla birlikte Chromia (CHR) platformunun; blokchain ve veri tabanını birleştirmesi, sorunları ortadan kaldırması ve kullanıcı dostu bir tutum sergilemesi de Chromia (CHR) Coinin elinin güçlendiren yönler olarak görülüyor. Geleceğinin parlak olduğu düşünülen bu platform ve coini için WalletInvestor analistleri de olumlu görüşler paylaşıyor ve yatırım aracı olarak değerlendirebileceğini dile getiriyor Chromia (CHR) coin değer kazanmasın da çeşitli altyapı ortaklıklarının da belirleyici faktör olabileceği de konuşuluyor.