Çocuklar Duymasın, Bitcoin’den Bahseden İlk Türk Dizisi Oldu

Kripto paralar hayatımıza  girmeye devam ediyor.  Televizyonda finans programları dışında çok fazla yerde duymadığımız Kripto para ve Bitcoin kelimeleri artık günümüz dizlerinde de yer almaya başladı.  Bunun ilk örneğini ise sevilen dizi Çocuklar Duymasın’da Hüseyin...


Kripto paralar hayatımıza  girmeye devam ediyor.  Televizyonda finans programları dışında çok fazla yerde duymadığımız Kripto para ve Bitcoin kelimeleri artık günümüz dizlerinde de yer almaya başladı.  Bunun ilk örneğini ise sevilen dizi Çocuklar Duymasın’da Hüseyin ve arkadaşların arasında geçen cümleler de gördük.

2017 yılının sonlarına doğru yaşadığı yükseliş ile beraber çok sayıda insan tarafından bilinmeye başlanan Bitcoin ve diğer Kripto paralar sosyal medya ve diğer mecralarda son derece bilindik olsa da halen daha pek çok insan Kripto paralardan habersiz. 2017’nin son ayından itibaren başlayan ve 3 ay süren krizi atlatan Bitcoin 8000 dolar civarında seyretmeye devam ediyor. Her gün güncel konuları televizyon ekranına taşımayı başaran yapıtlardan bir tanesi olan Çocuklar Duymasın’da da Hüseyin ve arkadaşları Bitcoin konusunda bazı yatırımları yapıyor.

KRİPTO PARA YATIRIMI

Çaycı Hüseyin ve arkadaşları aslında toplumumuzun yaptığını ya da yapmak istediğini diziye uyarlanacak şekilde ekranlara getiriyor bu işlerden bir şekilde para kazanıldığını duyan Hüseyin ve arkadaşları da hemen bu sektöre atılıyor ve Kripto paralara yatırım yapıyor. Dizide Tabii ki çaycı Hüseyin her zaman olduğu gibi büyük bir hayal kırıklığına uğruyor.

Eğer Sizlerde Kripto paralara yatırım yapmak istiyorsanız. Piyasayı iyi analiz etmeli ve Kripto para yatırımı için acele etmemelisiniz.

İşte o sahneler ;

[fat_coincap id=”5″]