Emin Gün Sirer: Doğru yatırımın 10 bin kat getirmesi hala mümkün

Kripto para alanında uzman olan Emin Gün Sirer, kripto paraların kralı olan Bitcoin’in tahtını sallayacak çok sayıda projenin olduğunu söyledi

Bitcıin yorumları

Kripto para alanında uzman olan Emin Gün Sirer, kripto paraların kralı olan Bitcoin’in tahtını sallayacak çok sayıda projenin olduğunu söyledi. Emin Gün Sirer, hala daha doğru yatırım  yapılırsa kesinlikle 10 bin kat getiri sağlayabilir.

Aralık ayında 20 bin dolar bandına çıkan ancak şuanda 6 bin dolara kadar düşen Bitcoin değerinin yarısını kaybetti. Yeni gelen kripto para yasaları ile beraber sert bir düşüşe geçmişti. Neredeyse her devlet kripto paralardan elde edilen gelirlere vergilendirme getirmiş ve madenciler başta olmak üzere pek çok kripto para yatırımcısı bu konudan rahatsız olmuştu.

“YENİ TEKNOLOJİ YATIRIMCIYA KAZANDIRIR”

Emin Gün Sirer yaptığı açıklama da “ne zaman ticaret sistemlerini baştan aşağı yenileyebilecek bir teknoloji çıksa, o teknolojiye erken yatırım yapanlar kazanır.” Bitcoin ilk piyasaya çıktığında yatırım yapanlar ciddi bir kar elde etti. Sirer, şuan için Bitcoin’in tahtını sallamaya aday çok sayıda kripto para olduğunu aktardı. Ancak bunların yüzde 98’i çöp ve piyasayı karıştırmak üzere üretilmiş. Ancak yinede bu kripto paralar arasında doğru yatırım yapılırsa 10 bin kat kar elde edilebilir.

Saniyede 3 işlem kaldırabilme kapasitesine sahip olan Bitcoin pek çok online alışveriş merkezi tarafından da kullanılıyor.

[fat_coincap id=”5″]