Ethereum Sahipleri Yıl Sonunu Bekliyor

Ethereum sahibi kripto para sahibi kişilerin bu yıl sonunda yaşanacak olan gelişmelere göre hareket edecek oldukları ve yıl sonunda bekledikleri performans elde edilemez ise kripto para piyasasından çıkacak oldukları iddia ediliyor

ethereum fiyatı yorum

Ethereum sahibi kripto para sahibi kişilerin bu yıl sonunda yaşanacak olan gelişmelere göre hareket edecek oldukları ve yıl sonunda bekledikleri performans elde edilemez ise kripto para piyasasından çıkacak oldukları iddia ediliyor. Yatırımcıların bazıları Ethereum için yıl sonunda 1.500 dolar tahmini ile ilgili gerçek olacağını, bazıları ise yıl sonunda 1.500 dolar tahmininin hiçbir şekilde geçerli ve doğru olmadığını tartışmayı sürdürüyorlar.

Bitcoin alan ve tek yatırımı BTC olan yatırımcılar, Ethereum’un güvenilir olmadığını ve kazandırma konusunda Bitcoin ne kadar kazandırır ise en fazla %80’i kadar Ethereum’un kazanç getirebilecek olduğu görüşündeler.

Kripto paralarını tek bir kripto para parada değerlendirmeyen ve birçok altkoin sahibi kişiler ise olası riskleri engellemek ve daha iyi kar elde etmek isteklerini iletirken, bu sayede Ethereum’a da yatırım yaptıklarını, daha iyi kazanç için bunun şart olduğunu iddia ediliyorlar.

ETH Kaybettirmez

Bir yatırım yapan kişinin tek bir kripto parada yatırımı olmasına oranla Ethereum yatırımı yapması daha fazla kendisini güvende hissetmesinde etkili olacaktır. Yatırımını Bitcoin’den yana yapanlar tek bir kripto paraya bağlı kalırken, Ethereum alanlar ve BTC yatırımını daha fazla yapanlar ise gelecekte daha fazla kar sahibi olabilecekler. Zira 2 kripto para yatırımı da dünyanın en büyük 2 kripto para biriminden birisi olduğundan dolayı her halükarda yatırımcıları bekleyen bazı gelişmeler, artış ve düşüşler zaman içerisinde olması doğal.