Fundstrat Araştırma ve Geliştirme: 2019 Yılında Bitcoin 64 Bin Dolara Çıkacak

Tom Lee isimli Bitcoin analistinin sahibi olduğu Fundstrat Araştırma ve Geliştirme şirketi tarafından ortaya atılan iddialar Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı


Tom Lee isimli Bitcoin analistinin sahibi olduğu Fundstrat Araştırma ve Geliştirme şirketi tarafından ortaya atılan iddialar Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. Tom Lee, Bitcoin ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Bitcoin’de gelecek 10 gün içerisinde büyük bir sıçrama olacak olduğunu açıklamış ve kripto paraların daha fazla artacak olduğunun altını çizmişti. Kripto paralar ile ilgili olarak son açıklama ise sahibi olduğu Fundstrat Araştırma ve Geliştirme şirketi tarafından yapıldı.

Yapılan açıklamada mevcut durum göz önüne alınarak gelecek yıl içerisinde Bitcoin fiyatının 64 bin dolar seviyesine çıkacak olduğunun tahmin edildiği, bununla ilgili analiz ve araştırma çalışmalarının devam ettiği bilgisi paylaşıldı.

Kesin Tahmin!

Fundstrat Araştırma ve Geliştirme, gelecek yıl içerisinde kesin olarak 64 bin dolar seviyesine çıkıp çıkmayacak olduğu bilgisini vermedi ancak 20 bin dolar ile 64 bin dolar arasında gidip gelecek olduğu bilgisi paylaşıldı. Yapılan açıklamada şimdiden Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıran bir gelişme olarak gösterilirken, 64 bin dolar seviyesinin görülmesi durumunda Bitcoin ve kripto paraların binlerce insanı zengin edecek olduğunun kesin hale gelecek olduğu netlik kazanmış olacak.