PayPal yöneticisi Bitcoin için açıklama yaptı

PayPal’ın finans direktörü John Rainey, Bitcoin ile ilgili yaptığı açıklama ile beraber BTC’nin daha fazla yükselmesini beklediğini açıkladı


PayPal’ın finans direktörü John Rainey, Bitcoin ile ilgili yaptığı açıklama ile beraber BTC’nin daha fazla yükselmesini beklediğini açıkladı. Gelecek aylarda ve yıllarda sürekli olarak Bitcoin ve diğer kripto paraların aktif olarak günlük yaşamda kullanılacağını düşündüğüne değinen Rainey, kripto paraların aktif olarak kullanılmasının önünde şu aşamada hiçbir engel olmadığı gibi gelecek yıllarda bununla ilgili daha fazla talebin olacağını tahmin ettiklerini açıkladı.

PayPal’ın Bitcoin ile ilgili herhangi bir adım atıp atmayacak olduğu konusunda kendisine sorulan sorulara yanıt vermeyen Rainey, kripto paraların bugün yaşadığı dengesizliğe rağmen gelecek uzun yıllarda daha fazla artış göstererek, günlük yaşamda değerli gizli bir para birimi olarak karşımıza çıkacağını ifade etti.

Şirketler Takipte

PayPal’ın finans direktörü John Rainey, şirketlerin Bitcoin sektörüne nasıl ilgi gösterdikleri sorularına yanıt vermezken, kısa vadede ve uzun vadede birçok şirketin ilgi alanında Bitcoin’in bulunduğunu açıkladı. Rainey, ayrıca şu aşamada Bitcoin için güvenilir olmadığını ve herhangi bir satış işleminin BTC ile yapılması durumunda satıcının elde ettiği kar durumunun %15 zararı aşabilecek olduğunu açıkladı.

[bitcointicker]