Sewer Pass NFT Koleksiyonu Nedir?

Sewer Pass NFT koleksiyonu popüler bir dijital NFT koleksiyonudur


Sewer Pass NFT koleksiyonu popüler bir dijital NFT koleksiyonudur. Bored Ape Yacht Club ana şirketiyle Yuga Labs‘ın en son NFT projesi, sahiplerine Dookey Dash adlı bir oyuna erişim sağlar.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) veya Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT sahipleri, Dookey Dash adlı beceri tabanlı bir oyunu oynamanın anahtarı görevi gören ücretsiz bir Sewer Pass almaya hak kazandı. Sewer Pass’a sahip olan herkes, 19 Ocak – 8 Şubat 2023’te Dookey Dash oynamaya hak kazanır.

Bitiş tarihine kadar Sewer Pass NFT sahipleri oyunu sonsuz kez oynayabilir. Bu sayede bu koleksiyon ikinci el piyasasında alınıp satılabilecek. Böylece Bored Ape ekosistemi dışındaki insanların da dahil olması sağlanacak.

Dookey Dash Oyunu Nedir?

Sewer Pass NFT serisi, Dookey Dash oynamak için bir bilet olarak işlev gören bir NFT’dir.

Dookey Dash, beceriye dayalı bir endless runner ve mint oyunudur. Endless runner (sonsuz koşucu), oyunda zorluk artarken mümkün olduğunca ileri gitmeye çalıştığınız bir oyun kategorisidir. Göreviniz: fragment (parça) adı verilen nesneleri toplarken engelleri aşmak ve kaçmak için kanalizasyona girmek.

sewer pass NFT koleksiyonu

Oyun skorunuz, koşunuzda ne kadar süre hayatta kaldığınız, yol boyunca topladığınız parça türleri ve yok ettiğiniz engeller gibi birkaç çeşit faktör tarafından belirlenir. Oyun skoru, Dookey Dash’e katılan cüzdanla bağlantılıdır.

Oyunun kontrolleri basittir, yapmanız gereken şeyler başlıca şunlardır:

  • Fragment’ları hareket ettirmek, atlatmak ve yakalamak için farenizi kullanın. Cep telefonundaysanız parmağınızı kullanın.
  • Dash’inizi kullanmak ve tahta engelleri aşmak için farenizle sol tıklayın. Cep telefonundaysanız ekrana dokunun.
  • Fragment’ları yakalamak için karakterinizi hareket ettirerek içinden geçin.

Sewer Pass NFT’lerinin Kullanım Alanları

Bir Sewer Pass’i aşağıdakiler için kullanabilirsiniz:

  1. Dookey Dash oynamak,
  2. NFT’yi alıp satmak,
  3. Kişisel amaçlar için sanatını görüntülemek

Dookey Dash oynadıktan sonra, Sewer Pass’ınızı 8 Mart 2023’e kadar elinizde tutmanız gerekiyordu. Oyunu daha sonra oynadıysanız ve puanınız 0’dan yüksekse, Sewer Pass’ınız yeni bir şeye dönüşmeye hak kazanır. Sewer Pass dönüşümlerinin sayısı, dönüşüme uygun olan Sewer Pass ve cüzdan kombinasyonlarının sayısına göre belirlenecektir. Maksimum kombinasyon sayısı 30,000’dir.

sewer pass NFT koleksiyonu

Koleksiyonun ve oyunun sitesine buradan ulaşabilirsiniz.