DigiDaigaku Masked Villains Nedir?

DigiDaigaku Masked Villains, Limit Break tarafından geliştirilen benzersiz karakterlerden oluşan bir koleksiyondur

digidaigaku masked villains

DigiDaigaku Masked Villains, Limit Break tarafından geliştirilen benzersiz karakterlerden oluşan bir koleksiyondur. DigiDaigaku NFT sahipleri aynı isimdeki oyunu oynayabilirler. Masked Villains koleksiyonunu incelemeden önce projeyi ve Genesis koleksiyonunu inceleyelim.

DigiDaigaku Nedir?

DigiDaigaku, geleneksel oyun dünyasına katkılar sağlamış iki kişi tarafından oluşturulmuş bir web 3.0 NFT projesidir. Ethereum blok zincirinde bulunmaktadır. Anime çizim tarzındaki NFT karakterleri, 1 ETH – 10 ETH arasında değişen taban fiyatlara ve milyonlarca dolar toplam işlem hacmine sahiptir.

digidaigaku masked villains

Proje, ilgi çekici oyun deneyimleri ve topluluk odaklı NFT’ler sunmaktadır. Çeşitli core, crafting ve adventure key koleksiyonlarına sahiptir. Oyun endüstrisinde deneyime sahip güçlü bir ekiple 2023 için en umut verici koleksiyonlardan biridir.

Projenin amacı, oyun oynama şeklimizi tamamen değiştirmek. Oyunun modeli, play-to-earn (kazanmak için oyna) bir ekosistem oluşturmak yerine, ücretsiz mint ve airdrop’ların benimsenmeyi ve katılımı yönlendirdiği play-to-own (sahip olmak için oyna) fikrine dayanıyor.

DigiDaigaku Genesis Koleksiyonu

DigiDaigaku Genesis koleksiyonu, çeşitli yetenekler sergileyen benzersiz karakterlerden oluşan bir koleksiyondur. Bu yeteneklerin olasılıklar sonsuzdur. Duygulu şarkı söylemekten kaykay yaparken yerçekimine meydan okumaya kadar değişebilir. Bu koleksiyon, Limit Break’in dijital koleksiyonlar dünyasına ilk girişiydi. Koleksiyon ücretsiz bir şekilde mint’lendi.

Ardından, bir dizi alt koleksiyon aynı şeyi yaptı. İlk olarak, diğer karakterleri yaratmak için kullanılabilecek farklı NFT koleksiyonlarını içeren Crafting Koleksiyonları vardır. Crafting Koleksiyonları, Spirits, Dark Spirits, Dark Hero Spirits, Villain Potions, Super Villain Potions ve Masked Villain’leri içerir.

digidaigaku masked villains

Sahipler bu koleksiyonların yardımıyla başka karakterler yaratabilir: Super Villains, ve Villains. Örneğin DigiDaigaku Heroes, bir genesis NFT ile bir Spirit’in birleştirilmesiyle veya Spirit’in yakılmasıyla yaratılır. Eşsiz Hero, 4 soydan 1’ine sahip olacak.

Son olarak, farklı aktivasyonlar için utility token görevi gören Adventure Key koleksiyonları da vardır. Örneğin, DigiDaigaku Genesis Adventure Key Castaways, sahiplerinin Castaways oyununu belirli bir DigiDaigaku Genesis karakteri olarak oynamasına yardımcı olur.

DigiDaigaku Masked Villains Koleksiyonu

Masked Villains Koleksiyonu projenin sitesinde şu şekilde tanıtılmaktadır:

Masked Villains gölgelerde saklanır ve kötü potansiyellerine tanık olmaya layık yeni bir sahibi sabırla bekler. Koleksiyonerler, Masked Villain’larını yeni sınıflar, silah yükseltmeleri ve güçlendirmelerle geliştirmek için Villain veya Super Villain iksirlerini kullanma seçeneğine sahip oldukları Unmasking Quest görevi aracılığıyla girebilirler.

Bu görevin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.