Anthony Pompliano: Bitcoin 3.000 dolara düşecek sonra…

Morgan Creek Digital Assets‘in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin fiyatına dair yeni bir açıklama yaptı


Morgan Creek Digital Assets‘in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin fiyatına dair yeni bir açıklama yaptı. Bitcoin fiyatının 2013 ila 2017 yılları arasında tarihi rekorlar kırdığını ve 20.000 dolar seviyesine kadar yükselmesinin hemen ardından tekrar büyük bir düşüş sürecine girecek olduğunun sinyallerini verdiğini açıkladı.

Kripto paralar ile ilgili ağzından çıkan her bir söz ayrı önem taşımakta olan Morgan Creek Digital Assets‘in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin’in 1.500 gün süren rekor yolculuğunda artık bir ”U” dönüşü yapmasının zamanının geldiğini ve tekrar 3.000 dolar seviyesine geriledikten sonra 2023 yılında rekor seviye beklentisi olan 50.000 dolara kadar yükselebilecek olduğunu ifade etti.

Merakla bekleniyor

Bitcoin hakkında olumsuz yorumların artmasının arkasında yatan neden ve sebeplere bakıldığında ise yatırımcılara dayalı bir konu olmadığı, kendi kendine düşüşler yaşamaya başladığı ve popüler olmasına rağmen büyük bir düşüş yaşanmasının önünde engeller bulunmadığı görülebiliyor. 3.000 dolarlık fiyat bandına gerileme olması durumunda ise ortaya çıkacak olan sonucun nasıl olacak olduğu ve yatırımcıların ne yapacak oldukları ciddi bir merak konusu olmakta.