Apple’ın kurucu ortağı Wozniak’tan Önemli Bitcoin açıklaması

Apple’ın kurucu ortaklarından birisi olan Steve Wozniak elindeki tüm Bitcoin’leri sattığını söyledi


Apple’ın kurucu ortaklarından birisi olan Steve Wozniak elindeki tüm Bitcoin’leri sattığını söyledi. Wozniak fiyatı 700 dolarken elindeki Bitcoin’lerin satışını gerçekleştirmiş.

ABD merkezli dev firma Apple’ın kurucularından olan Wozniak İsveç’in Stockholm kentinde bulunan Nordic Business Forum’da samimi açıklamalar yaptı. Bitcoin ile ilgili gelen sorulara da yanıtlar veren Steve Wozniak fiyatı 700 Dolar iken Bitcoin yaptığını söyledi. Bir süre yatırımlarına devam ettiğini açıklayan ünlü isim artık Bitcoin piyasasından çekildiğini açıkladı.

Steve Wozniak: Endişe Etmek Bana Göre Değil

Bitcoin’in bir çıkıp bir inan grafiğine dikkat çeken Steve Wozniak “Mutluluğumun en önemli parçası endişeli olmamam. Bu yüzden hepsini sattım” dedi. Renkli bir kişiliği olduğunu söyleyen Wozniak piyasaları sürekli takip etmek bana göre değil, eğer mutlu olmak istiyorsam kesinlikle endişe duygusundan uzak olmalıyım. O yüzden 700 Dolar iken Bitcoin yatırımı yaptım ancak şuanda hiç Bitcoin’e sahip değilim. Tamamını sattım açıklaması yaptı.

Geçtiğimiz aylarda 20 bin Dolar seviyesine kadar çıkan Bitcoin son dönemde düşüş göstermeye başladı. Steve Wozniak Bitcoin’de ki dalgalanmaya dikkat çekerek bu dalgalanmayı takip etmek gerçekten zor, o yüzden elimdeki tüm Bitcoin’leri bir süre önce elimden çıkardım şeklinde konuştu.

[fat_coincap id=”5″]