Avustralyalı içecek şirketi çekilişle 4 Bitcoin veriyor!

Bitcoin fiyatının 42 bin TL civarında seyrettiği günümüzde, kripto para sektörüne yabancı insanların dahi kendilerine verilecek ücretsiz Bitcoin‘i geri çevirmek istemeyecekleri çıkarımında bulunabiliriz


Bitcoin fiyatının 42 bin TL civarında seyrettiği günümüzde, kripto para sektörüne yabancı insanların dahi kendilerine verilecek ücretsiz Bitcoin‘i geri çevirmek istemeyecekleri çıkarımında bulunabiliriz. Görünüşe göre Avustralyalı içecek şirketi Boost Juice de bu fikri benimsemiş bulunuyor. Müşterilerine yaptığı duyuruda önümüzdeki ay toplam 4 adet Bitcoin‘i çekilişle dağıtacağını duyuran şirket, kripto paralarla ilgilenenlerin gündemine bomba gibi düştü.

Fiyatı doğru tahmin et, ödülü kap!

Bedava Bitcoin kazanmak isteyen müşterilerin yapması gerekense çok basit. Çekilişin sona ereceği tarihte Bitcoin fiyatını en doğru şekilde tahmin etmeyi başaran talihliler, bedava Bitcoin‘i cüzdanlarına transfer edebilecekler. Satın alınan her bir Boost Juice içeceği, katılımcıların bir kez daha tahminde bulunabilmesini sağlayacak. Yani ne kadar çok içecek alınırsa, o kadar çok ve farklı fiyat tahmini yapılabilecek.

CoinDesk‘e göre Bitcoin fiyatı an itibariyle 10,800 dolar bandında. Dünyanın en popüler kripto para birimi Bitcoin’in son dönemde çok dengesiz bir fiyat politikası seyrettiğini hesaba katarsak, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan çekilişe dair doğru tahminde bulunabilmek pek de kolay olmayacak.

Sadece Avustralya’da geçerli

Kötü haber şu ki, çekiliş yalnızca Avustralya bölgesindeki vatandaşlarla sınırlı. Boost Juice dünyanın birçok ülkesinde faaliyetlerine devam ediyor olsa da dört adet Bitcoin sadece Avustralya’da dağıtılacak. Eğer Avustralya’da yaşayan şanslı okuyucularımız varsa Boost Juice’in web sitesini ziyaret ederek çekiliş hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirler.

[fat_coincap id=”5″]