Bayram sonrası Türkiye’den Bitcoin yatırımları artabilir

Bayram süreci boyunca kripto paralara yatırımların bankaların kapalı olacak olması ve ödeme yöntemi olarak banka dışında birçok kripto para borsasının seçenek sunmadığından dolayı bayram sonrasında kripto paralara yatırımın aniden artması bekleniyor


Bayram süreci boyunca kripto paralara yatırımların bankaların kapalı olacak olması ve ödeme yöntemi olarak banka dışında birçok kripto para borsasının seçenek sunmadığından dolayı bayram sonrasında kripto paralara yatırımın aniden artması bekleniyor. Kripto para yatırımlarını bayram süresi boyunca çekebilecek olan yatırımcılar ve havale seçeneklerini kullanabilecek kişiler ve kripto para borsaları olmasına rağmen her kripto para borsasının bu şekilde ödeme kabul etmiyor olması, bazı bankaların kullanılmıyor olması bunda en etkili sebep olarak gösterilebilir.

Bayram sonrası artış var!

Kripto para yatırımlarında Türkiye için bayram sonrasında artış olacağı kesin. Bu toplu artışların ise yatırımcıların yatırım oranlarının çok fazla olmayacak olduğu beklentisinden dolayı kripto para fiyatlarına etki etmeyecek olduğu, sadece ani birkaç dolar artış yaşanmasında etkili olabilecek olduğu iddia ediliyor. Türk yatırımcıların ise bayram sonrasında daha farklı planları olabileceği üzere. bayram süresi boyunca kripto paralar hakkında daha fazla vatandaşın bilgi sahibi olması bekleniyor.

Birçok kişi kazançlarını ve yatırımlarını yakın aile dostlarına anlatacak iken, bu sayede kripto para sahibi insan sayısı da artmış olacak.