Bill Baruch: Bitcoin Rekor Kıracak

Ünlü vadeli işlemler analisti Bill Baruch, kripto paralarda yaşanan dip dalganın yakın olduğunu ve yaşanmış olabilecek olduğunu açıkladı


Ünlü vadeli işlemler analisti Bill Baruch, kripto paralarda yaşanan dip dalganın yakın olduğunu ve yaşanmış olabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının dip seviyeye yakın olduğunu ve dip seviyeyi görmüş olabilecek olması ihtimali dolayısı ile rekor kırabilecek olduğuna değinen Bill Baruch, rekor kırmaya yakın olduğunu düşündüğünü açıkladı. Tanındık bir isim olması dolayısı ile yaptığı açıklamalar tüm Bitcoin dünyasında tartışma konusu yaratan ünlü isim, dip dalganın görülmüş olması dolayısı ile yeni yükselişlerin ve kademeli artışların yakın olabilecek olduğunu belirtti.

ABD’nin ve Güney Kore’nin kripto paralar üzerinde baskı kurmasına rağmen kripto paralar geçtiğimiz günlerde kendisini bir anda toparlamış ve BTC ile Ethereum yükselmeye başlayarak piyasa değerini tekrar 300 milyar dolar seviyesine yakın bir orana yükseltmeyi başarmıştı. Buna ek olarak yükseliş sonucunda yatırımcıların ellerinde bulunan kripto yatırımlarında arttığı ortaya çıkmıştı.

Bitcoin Olumlu Seviyeye Yükselecek

Bitcoin olumlu bir fiyat seyir dengesine ulaştığında ise bugünler geride kalacak ve yatırımcı sayısı eşit olarak artış göstereceğinden dolayı hali ile yatırımcıların yatırım oranları artış gösterip, daha fazla kripto para sahibi kişi sayısı olacak. Bu ise beraberinde piyasaya müdahale edilmesini daha zor hale getirecek olduğundan dolayı kripto paranın değeri kat be kat artabilecek.

  • Yatırım önerileri ve yatırım tavsiyeleri olarak algılanmamalıdır.
  • Bitcoin fiyatı dolar ve Euro nasıl her salise değişen kur seviyesine sahip ise aynısı kripto paralar içinde geçerlidir.