BinaryX, şehir kurma oyunu Pancake Mayor’ı piyasaya sürüyor

GameFi ve İlk Oyun Teklifi (IGO) platformu BinaryX, PancakeSwap Oyun Pazarı’nda yeni bir şehir kurma simülatörü olan Pancake Mayor’ın lansmanını duyurdu


GameFi ve İlk Oyun Teklifi (IGO) platformu BinaryX, PancakeSwap Oyun Pazarı’nda yeni bir şehir kurma simülatörü olan Pancake Mayor’ın lansmanını duyurdu.

BinaryX’in yeni oyunu Pancake Mayor, gündelik bir şehir kurma oyunu olarak ön plana çıkıyor. Pancake Mayor, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki ünlü şehirlerden esinlenerek kendi şehirlerini yükseltmek ve inşa etmek için oyun içi para birimi olan Mayor Cash’i elde edebilecekleri ortam sunuyor. Ayrıca oyun, oynaması ücretsiz yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Pancake Mayor, farklı aktiviteler ile oyun deneyimini yüksek tutmayı amaçlıyor. Oyuncular çark çevirme mini oyununu oynayarak, diğer oyuncuların şehirlerini yağmalayarak ve özel etkinliklere katılarak Mayor Cash biriktirebilecekler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan BinaryX Büyüme Müdürü Rudy S, “Pancake Mayor’ı günlük oyuncular için tasarladık. Kullanıcılarımız için eğlenceli, kaygısız ve ödüllendirici bir deneyim sunuyor.” dedi. Rudy S, ayrıca şunları söyledi;

“Pancake Mayor, oyna-kazan alanında geliştireceğimiz birçok hiper-gündelik oyunun ilki ve oyuncularımıza BinaryX’i kullanmanın, etkileşimde bulunmanın ve kazanmanın yeni bir yolunu sunacak. Pancake Mayor’ı yeni kullanıcılarla buluşturmak için PancakeSwap’in Oyun Pazarı’nda lansman yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

Pancake Mayor, geniş oyuncu kitlesine hitap edecek

Gündelik oyunlar giderek daha popüler hale geliyor. Bu kapsamda BinaryX, Pancake Mayor’ı geniş bir oyuncu kitlesine hitap edecek şekilde konumlandırdı. Oynaması kolay olan ve ödül kazanmak için çeşitli yollar sunan Pancake Mayor, her oyuncu için seçim haline geliyor.

Pancake Mayor’ın da yer aldığı PancakeSwap Oyun Pazarı tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. PancakeSwap’ın başı olarak bilinen Chef Mochi, “PancakeSwap’in Oyun Pazarı, yeniliğe ve kullanıcı deneyimini geliştirmeye olan bağlılığımızın heyecan verici yeni bir bölümüne işaret ediyor. Topluluğumuzu, oyuncuları ve oyun geliştiricileri canlı, yenilikçi ve hepsinden önemlisi inanılmaz derecede eğlenceli bir oyun ekosistemi yaratmada bize katılmaya davet ediyoruz.” dedi.

Pancake Mayor fragmanını izleyin