Bitcoin 2018 Sonunda 25.000 Doları Görecek Mi?

Bitcoin… Adını sık sık duyduğumuz ve kripto paralara yatırım yapan yatırımcılar olarak bizlerin her gün ”acaba ne kadar oldu?” sorularını sorduğumuz bir kripto para birimi


Bitcoin… Adını sık sık duyduğumuz ve kripto paralara yatırım yapan yatırımcılar olarak bizlerin her gün ”acaba ne kadar oldu?” sorularını sorduğumuz bir kripto para birimi. Adına oranla etkisi çok ama çok daha büyük. Hatta o kadar fazla büyük ki bugün milyarderlerin dahi bu sektörde olduğu düşünülünce kripto paraların bazı sahiplerinin dünyayı olmasa bile bir ülkeyi rahatlıkla etkileme gücü bulunuyor.

Bitcoin milyarderleri olarak tanınan bazı isimler pek fazla olmamasına rağmen bu alana yatırdıkları az bir para sonucunda bu kadar fazla yükseğe çıkabilmiş durumdalar. Bu kişilerin bu yatırımlarını daha hala Bitcoin yatırımı olarak ellerinde tutmaları ise bu sektörün gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağının bir başka göstergesi.

25.000 Dolar Olabilir Mi?

Durum böyle olunca kullanıcıların asıl sorusu da bu yılın sonunda Bitcoin ne kadar olacak? Sorusu yönünde oluyor. Hali ile bu yılın sonunda 25.000 dolar olması muhtemel olan Bitcoin’in Tom Lee dahil birçok ünlü yatırımcı ve analiste göre 20.000 dolar seviyesine ulaşması da muhtemel olarak görülüyor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.