Verge’nin Ortağı Ortaya Çıktı

Dün basında paylaşılan haberlerde ve bizimde sitemiz üzerinde paylaştığımız haberde Verge’nin gizemli bir şekilde hiçbir platform üzerinden açıklanmayan ortağının bugün açıklanacak olduğu haberleri ardı ardına yayınlanmıştı. Verge’nin gizemli ortağı ile ilgili olarak yapılan açıklamalar ve ortaya atılan...


Dün basında paylaşılan haberlerde ve bizimde sitemiz üzerinde paylaştığımız haberde Verge’nin gizemli bir şekilde hiçbir platform üzerinden açıklanmayan ortağının bugün açıklanacak olduğu haberleri ardı ardına yayınlanmıştı. Verge’nin gizemli ortağı ile ilgili olarak yapılan açıklamalar ve ortaya atılan iddialar sonrasında bugün yapılan resmi açıklamada ortağın dünyanın en fazla ziyaret edilen cinsel içerikler ile dolu sitelerden birisi olan PornHub olduğu açıklandı.

Verge’nin ortağının PornHub olması ile birlikte cinsel içerikli yayınları ile dikkat çeken ve Türkiye’den de milyonlarca insanın her gün ziyaret ettiği siteden açıklama yapıldı.

Ödemeleri Verge İle Kabul Edecekler

Bundan sonra ödemelerin Verge ile kabul edilebilecek olduğunu belirten PornHub, bu konuda kullanıcıların premium videolara daha rahat erişebilecek oldukları ve gizlilik ve güven içerisinde videoları satın alabilecek olduklarını açıkladı. Kripto paralar ile ilgili olarak son dönemde yaşananların aksine Verge’nin gizemli ortağının yine kripto para piyasasına ilgi gösteren bir şirket olacak olduğu tahmin ediliyordu. Tahminlerin tam tersinin çıkması ile birlikte New York ve Silikon Vadisi‘nin pilot bölge olarak seçildiği açıklandı.