Bitcoin 8.000 Dolara Ulaştı

Bitcoin son birkaç ayın rekorunu kırarak 8.000 dolar seviyesine kadar ulaştı


Bitcoin son birkaç ayın rekorunu kırarak 8.000 dolar seviyesine kadar ulaştı. Yeni rekorunu bugün itibari ile son 2.5 ayın rekorunu kırabilen BTC’nin bu rekoru ise yatırımcılar üzerinde olumlu etkilere sebep oldu. Yatırımcılar kripto paraların bir anda bu kadar fazla yükselebilmesinin kendileri için çok olumlu bir süreci beraberinde getirdiğine değinerek Bitcoin’de yaşanan artışın çok fazla olumlu bir yatırım sürecini beraberinde getirdiğini açıkladı.

Kripto para sahiplerinin saniye saniye izlediği BTC fiyatının bu kadar bir anda yükselmesi ise beraberinde akıllara soru işaretlerini getirirken, yatırımcılar 8.200 dolara  kadar yükselen BTC’den umutlu olduklarını bir kez daha ifade ettiler.

Bu Kadar Kısa Sürede Beklenmiyordu

8.200 dolara kadar yükselen Bitcoin’in bu kadar kısa süre içerisinde yükselmesi hiçbir yatırımcı tarafından beklenmiyordu. Bir anda yükselişin bu kadar fazla olması hem yatırımcıların daha fazla kar elde etmesinde etkili oldu, hem daha fazla kişinin bu konuda bilgi sahibi olmasında etkili oldu. Gün içerisinde 9.000 dolar sınırına kadar yükseliş olabilecek olduğu tahmin ediliyor.

  •  Yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, bilgi amaçlı hazırlanmıştır.