Bitcoin Kısa Sürede Rekorunu Kırabilir

Bitcoin’e dair yapılan yorumlar, iddialar, analizler yeterli olmuyor


Bitcoin’e dair yapılan yorumlar, iddialar, analizler yeterli olmuyor. Daha 2 gün önce yorum yapan analistler 8.000 dolar ile ilgili kısa sürede beklenmeyen bir durum olduğunu ifade ederken bugün 8.200 doları dahi aşan BTC’nin bu gücü analistlerin dahi tam tahminler yapmasını engelliyor.

8.000 dolar tahminini kısa vadede yapan analistler yatırımcıların karlı ve kazançlı çıkacak olduklarını daha önce açıklasalar bile bazı kimseler bu açıklamaları inanmayarak kendi iç seslerini dinleyerek hareket etmiş ve bunun sonucunda eldeki yatırımlarını birkaç gün önce yaşanan yükselişte satmışlardı.

Bitcoin’i Alanlar Şanslı

2 hafta önce Bitcoin yatırımı yapan yeni yatırımcıların dahi bugün kazançları kat be kat arttırıldı. Bunun yakın zamanda daha fazla artması ve yeni fiyat artışlarının beraberinde yatırımcılarında elde edecek oldukları kar oranlarının yükselmesi bekleniyor. Tahminler kripto paralardan elde edilecek olan kar rakamlarının bu yıl içerisinde 10 kata kadar artış gösterebilecek olduğunu ve bu yıl içerisinde kar elde edecek kişilerin paralarına para katabilecek oldukları beklentisi mevcut.

Yatırımcılarında buna uygun şekilde hareket ettikleri ve kripto paralarını satmak yerine tutmayı tercih ederek yükselişleri en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştıkları biliniyor.