Bitcoin

Bitcoin, Aralık ayı için beklentileri arttırdı

Bitcoin bir süredir düşüşler göstermeye ve bir anda artması ile piyasada neler olacak olduğu konusunda merak uyandırıyor. Yatırımcılar için kripto paralar arasında en değerlisi olan Bitcoin, bu konuda yatırımcılara en fazla kazanç getirebilecek coin olarak biliniyor ve yatırımcıların ilk sıradaki tercihi olarak değerlendiriliyor. Gelişmeye devam eden kripto paraların Aralık ayı için beklentisi ise sürekli olarak artıyor ve sürekli olara daha farklı talepler ve daha farklı analizlerin ortaya atılmasında etkili oluyor.

Bitcoin fiyatı ile ilgili bu sene Aralık ayında tekrar rekor seviyeye yükselebileceği beklentisi sürüyor. Yatırımcılar için, bu iddialar bir süredir etkisini korusa bile Aralık ayına girmeden hemen önce daha fazla yükselişler olabilecek olduğu, bu yükselişlerin ne zaman olabileceği konusunun ise gelecek 30 günlük sürede kendisini belli edebileceği yönünde.

Bitcoin 22.000 doları görebilecek mi?

Bitcoin hakkında 22.000 doları görüp göremeyecek olduğu en büyük konu. Bitcoin fiyatının yükselmesi beklentisi ve bir süredir bu beklentilerin zaten yatırımcıların dilinde olması, piyasada yatan beklentileri karşılayabilecek kadar yüksek olabilir.

Yorum Yap