”Bitcoin Artık Asla Göz Ardı Edilemez”

BK Capital Management CEO’su ve kurucusu konumunda olan Brian Kelly, kripto paralar hakkında açıklama yaptı


BK Capital Management CEO’su ve kurucusu konumunda olan Brian Kelly, kripto paralar hakkında açıklama yaptı. Bitcoin’in çok daha fazla güç kazandığı ve bundan sonra asla yok sayılamayacak olduğunu açıklayan Kelly, bu konuda geçmiş yıllara oranla çok daha fazla gelişme olduğunu ve şimdilerde her gittiği etkinlik, toplantı ve konferansta Bitcoin ve diğer kripto  paraların küçümsenmediğini, ilgi gördüğünü ve mutlaka değerli bir para olarak görüldüğünü açıkladı.

BK Capital Management CEO’su ve kurucusu konumunda olan Brian Kelly, eskiden ise bu durumun tam tersinin yaşandığını ve kripto paraların küçük görüldüğüne değinerek, Bitcoin’in önüne geçilemez şekilde bir güç kazandığının altını çizdi.

Kripto Paralar Rekor Kırıyor

Tüm dünyada bu yıl içerisinde kullanım ve yatırımcı rekoru kıran kripto paraların gelecek süreçte her geçen ay daha fazla güçlenmesi bekleniyor. Zira geçmişe oranla bugün kripto paralar daha fazla itibar ve değer görürken, bazı mağazalarda kripto para ile ödeme kabul etmeye başlamış durumdalar. İşte bu durum tam olarak Bitcoin’in kripto para dünyasına getirdiği büyük gücü ve katkıları gösteren bir ”değer” olarak yorumlanıyor.