”Bitcoin Daha Fazla Yükselecek”

Fatfish Internet Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, Bitcoin ile ilgili olarak yaptığı açıklamada bu sene ve gelecek senelerde yatırımcıların daha fazla yükselme ile birlikte daha fazla kar elde edebilecek olduklarının açıklamasında bulundu


Fatfish Internet Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, Bitcoin ile ilgili olarak yaptığı açıklamada bu sene ve gelecek senelerde yatırımcıların daha fazla yükselme ile birlikte daha fazla kar elde edebilecek olduklarının açıklamasında bulundu. Yatırımcılar hakkında yaptığı açıklamada beklentilerin bu sene daha fazla olduğunu belirten Fatfish Internet Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, BTC sahiplerinin bu yıl içerisinde daha fazla kazanacak olduklarını düşündüğünü açıkladı.

Yatırımcılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ETF’ye hazır olunması uyarısında bulunan ünlü isim, bu sayede olası durumlardan kaçınmanın daha kolay olacak olduğunu açıkladı.

Beklentisi Fazla

Fatfish Internet Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, beklentisinin oldukça fazla olduğunu ve kendisinin kısa süre içerisinde bu kadar büyük beklentiye sahip olmasının nedeni hakkında açıklama yapmadı. Birçok analist yorumlarında kripto paraların bu sene içersinde beklenmedik değişimler yaşayacak olduğunu iddia ederken, yatırımcılar bu konuda analistlerin yorumlarına ne kadar güvendiği konusunda soru işaretleri olduğunu belirtiyor.

Yatırımcılara göre beklenenden daha kısa sürede artışlar olması mümkün olsa bile bu ay içerisinde büyük artışların olmasının pek fazla ihtimali yok.