Altcoin

Bitcoin Düşerken Ocak Ayında En Çok Hangi Kripto Para Birimleri Kazandırdı?

Dolar yorumları 2021

Bitcoin 2017 yılında başladığı düşüş serüveninde 414. gününe girmeye hazırlanıyor. Geride bıraktığımız ocak ayında BTC %10, ETH %29, BCH %30  düşüş yaşarken yatırımcısını sevindirmeyi başarabilen kripto paralar hangileriydi? Geçtiğimiz ayın en çok kazandıran kripto paralarını sizin için listeledik. İşte en çok kazandıran kripto paralar:

Holochain (HOT)

ABD merkezli bağımsız kripto para derecelendirme kuruluşu Weiss Cryptocurrency Ratings geçtiğimiz ayın en iyi performans gösteren kripto para biriminin Holochain olduğunu açıkladı. Bu araştırmanın basına duyurulduğu gün Holochain’in işlem hacmi %381 oranında artış yaşadı. 2019 yılının başından beri kripto para piyasasındaki genel düşüş trendine aldırmadan yükselmeye devam eden Holochain’e yapılan 100 dolarlık yatırım çoktan 10 katı aşkın değer kazandı bile.

Tron (TRX)

Holochain’in dışında en çok kazandıran bir diğer kripto para da Justin Sun’ın Tron’u oldu. Bittorrent’i satın almasıyla son ayların en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri olan Tron, Ocak ayında %33’lük yükseliş yaşadı. Böylece Tron, ilk 10 kripto para arasında en fazla artış yaşayan kripto para olarak öne çıktı.

Augur (REP)

Augur, Ocak ayında %53’lük artış yaşayarak yatırımcısını sevindirdi. Ocak ayında en çok yükseliş yaşayan ikinci kripto para birimi olan Augur, özellikle ayı sezonundaki bu yükselişiyle göz doldurdu. Augur bu yükselişini 3 işlem çiftinde (BTC/USD, REP/USD ve ZRX / USD) kaldıraçlı pozisyonlar sunan Veil Prediction Platform’un lansmanına borçlu.

 

Yorum Yap