Bitcoin Hakkında Max Keiser’den Açıklama

Max Keiser, Bitcoin fiyatının çok daha fazla artacak olduğunu açıkladı


Max Keiser, Bitcoin fiyatının çok daha fazla artacak olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklamalar ile tüm dikkatleri üzerine çeken Keiser, kripto paraların bu aşamada henüz tam olarak yükseliş yaşamasa bile gelecekte çok daha fazla artışlar olacak olduğunu ifade etti. Max Keiser, üretim maliyetlerinin artması dolayısı ile Bitcoin fiyatının kesin olarak artmasını beklediğini, bunun ne zaman olacağından ise emin olamadığını açıkladı.

Bir süredir 10.000 dolar sınırının altında olan Bitcoin, yükselişe geçmesi ile yatırımcıları tekrar umutlandırmış ve yatırımcılar kendilerinin fiyat yükselene kadar yatırımlarını ellerinde tutacak olduklarını açıklamıştı.

Kripto paralara dair Max Keiser, açıklamasında madencilik üretiminde fiyat artışlarının yaşanması ile fiyatın dengeli bir şekilde yükselecek olduğunu tahmin ederken, yatırımcıların asıl beklentisinin fiyatın bir anda yükselmesi ve 20.000 dolar sınırının geçmesi yönünde olduğu düşüncesi bir kez daha gündeme gelmiş oldu.

Daha Fazla Artacak

Fiyatın daha fazla artması ile Bitcoin yatırımcısı kişi sayısında da ciddi oranda artışlar yaşanmış olacak. Yatırımcı sayısının artması ile fiyat daha fazla artış yaşayacak olurken, piyasa hacminin de buna eşit bir şekilde artacak olması durumunda çok daha iyi seviyeye gelmesini sağlayacak.

  • Bitcoin fiyatının artıp artmayacak olduğu yatırımcılara ve madencilere bağlı olarak değişiyor. Madencilik üretiminin artması ve azalması dahi kripto para fiyatları üzerinde ciddi etkiye sahip iken en ufak bir toplu satış fiyatları derinden etkiliyor.