Luis Carranza: Ne Olacağını Tahmin Edemeyebiliriz

Kripto paralar ile ilgili analizleri ile gündemde olan Luis Carranza, Bitcoin hakkında açıklama yaptı


Kripto paralar ile ilgili analizleri ile gündemde olan Luis Carranza, Bitcoin hakkında açıklama yaptı. Kripto para fiyatlarını tahmin etmenin her zaman mümkün olmadığına değinen ünlü analist, 4.500 dolar seviyesinin mümkün olabilecek olduğunu belirtirken dip seviyenin 2.500 dolar seviyesine kadar inebilecek olduğunun altını çizdi. Bitcoin fiyatlarının değişkenlik gösterdiğini ve her an farklı bir şeylerin olabileceğine değinen Luis Carranza, Merkez bankalarının kripto paralar zirvede iken fazla aktif ve etkin olmadıklarını belirtti.

Bugünlerde ise merkez bankalarının çok fazla kripto paralar üzerinde çalışmalar ve açıklamalar yaptığına değinen analist, bunun kendileri ve kripto para sahibi kişiler için iyi bir geleceğin sinyalleri olduğunu iddia etti.

Kurumsal Yatırımcılara Değindi

Luis Carranza, kurumsal yatırımcı sayısının artması için ve şirketlerin yatırımlarının bir kısmını kripto paralardan yana kullanması için gerekenin daha fazla yasal zemin olduğunu, yasal konularda gerekli bir takım adımların atılmadan Bitcoin yatırımcının şirketler için tam etkin bir şekilde düşünülemeyecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatının daha fazla artacak olduğunu ve %30 kayıp yaşasa bile bu kaybı 2 hafta içerisinde çıkarabilecek olduğunun açıklamasında bulunan Luis Carranza, bunu başarmak için Bitcoin fiyatının çok oynak bir düzende olması ve aniden çok yükselebildiği üzere, aniden çok fazla düşüş yaşayabilmesine bağladı.