Bitcoin için ”yolun sonu” olabilir

Renaissance Macro Research araştırma yöneticisi Jeff deGraaf, kısa vadede Bitcoin için yolun sonunun görünebilecek olduğunu ve bunun kısa vadede olabilecek olan bir konu olabilecek olduğunu açıkladı. Renaissance Macro Research araştırma yöneticisi Jeff deGraaf, açıklamasında kripto paralar...


Renaissance Macro Research araştırma yöneticisi Jeff deGraaf, kısa vadede Bitcoin için yolun sonunun görünebilecek olduğunu ve bunun kısa vadede olabilecek olan bir konu olabilecek olduğunu açıkladı. Renaissance Macro Research araştırma yöneticisi Jeff deGraaf, açıklamasında kripto paralar için bir süre sonra yolun sonunun gelebilecek olduğunu ve bunun muhtemel bir beklenti olabilecek olduğunu belirtirken, kripto para sahiplerinin de bu konuda daha fazla dikkatli olması ve daha dikkatli hareket etmesi gerektiğini açıkladı.

Bitcoin fiyatında düşüşlerin devam etmesi ve kripto para sahibi kişilerin yatırımlarını yaparken dikkatli hareket etmesi önerisinde bulunan analistler arasına deGraaf’ta katıldı.

5.775 dolar kritik!

Analistler, 5.775 dolar sınırının çok fazla kritik bir seviye olduğunu  ve bu seviyede büyük panik olabilecek olduğunu düşünüyorlar. Kripto paralardaki düşüşlerin 4.500 dolar sınırına kadar gerilemesi beklentisi devam ederken, yatırımcıların ise bu dönemde çok dikkatli hareket etmeleri gerekiyor.

BTC ve ETH fiyatları arasındaki kritik çekişmeli seviyenin ise bir süre daha devam ederek sonucunda daha fazla gerileme ve daha fazla satış baskısı yaşatabilecek olduğu düşünülüyor. Bazı yatırımcıların bugünden itibaren satış yapmayı tercih edebilecek oldukları ve yükselen dolar kuru dolayısı ile TL’nin düşüşünün etkisi ve dolar kurunun yükselmesi sonucunda Türk yatırımcıların geçtiğimiz günlerden itibaren satışlar yapmaya başladığı görülüyor.