Mike McGlone: Bitcoin 4.000 dolara düşebilir

Bloomberg Intelligince analistlerinden Mike McGlone, Bitcoin fiyatının hala daha ayı piyasası devam ettiğini tahmin ettiğini ve fiyatın 4.000 dolara kadar gerileyecek olmasının beklentisi içerisinde olduğunu açıkladı


Bloomberg Intelligince analistlerinden Mike McGlone, Bitcoin fiyatının hala daha ayı piyasası devam ettiğini tahmin ettiğini ve fiyatın 4.000 dolara kadar gerileyecek olmasının beklentisi içerisinde olduğunu açıkladı. Kripto paraların bu dönemde düşüş yaşama eğiliminde olduğunu ve Bitcoin için ayıp piyasasının devam ettiğini ve düşüşlerin sürecek olduğunu düşünüyor.

Kripto para fiyatlarının bu dönemde düşüş yaşaması ve düşüşlerin devam etmesinin beklentiler dahilinde olduğunu açıklayan Bloomberg Intelligince analistlerinden Mike McGlone, bu konuda 4.000 dolar sınırının bir alt sınır olacak olduğunu ve bu seviyeden sonra düşüş olmasını beklemediğini belirtti.

Yatırımcıları sevindirmeyen açıklama

Yatırımcıları üzen açıklamalardan birisi olan bu son açıklamalar, kripto para fiyatlarının daha fazla düşmesinde etkili olmayacak açıklamalar iken 6.000 dolar sınırına kadar gerileyen Bitcoin fiyatının daha fazla gerilemesinin bir beklenti olduğu ve bu düşüşlerin devam etmemesi için hiçbir neden olmadığı düşünülüyor.

Yatırımcıların ise 4000 dolar sınırına gerileme dolayısı ile dikkatli olması ve daha fazla konu üzerinde durması, olası düşüşleri iyi takip ederek piyasa verilerini daha dikkatli analiz etmesi gerekiyor.